Spoločnosť Dell má s vývojom počítačov mnohoročnú skúsenosť a je jedným z najväčších výrobcov výpočtovej techniky. Jej zdroje sú natoľko rozsiahle, že bohato investuje do výskumu a vývoja inovatívnych technológií, ktoré majú za cieľ ako zvýšiť produktivitu, tak spríjemniť prácu užívateľov. Práve v tomto duchu sa nesie aj séria Dell OptiPlex. Jedná sa o počítače určené predovšetkým na každodennú kancelársku prácu, ktoré vynikajú svojou jednoduchou správou a dlhodobou spoľahlivosťou. Rady počítačov Dell OptiPlex sú zvyčajne konštruované v štyroch rôznych prevedeniach, aby si tak každý mohol vybrať presne to, čo potrebuje. O jednotlivých typoch skríň sa rozhovoril kolega, ako môžete vidieť v našom informačnom videu. K dispozícii je tiež článok na túto tému.
Ak hľadáte lacné počítače, na ktoré sa budete môcť dlhodobo spoľahnúť, môžu byť repasované stroje Dell OptiPlex práve pre vás. Preslávená kvalita výrobkov spoločnosti Dell zaručuje dlhú životnosť aj po predchádzajúcom používaní. V kombinácii s našou starostlivosťou a rozšírenými službami tak dostanete vysoko kvalitný produkt, za ktorý zaplatíte zlomok pôvodnej predajnej ceny. Či už OptiPlex využijete v kancelárii, v škole, či na domáce surfovanie internetom a sledovanie správ, odvďačí sa vám nízkymi obstarávacími, ale aj prevádzkovými nákladmi a tichým chodom..
Ak hľadáte vysoko výkonný stroj, pre ktorý ste ochotní siahnuť hlbšie do vrecka, potom je pre vás pripravený rad počítačov Dell Precision. Tie vynikajú svojím výkonom a možnosťami rozšírenia - viac sa dozviete v príslušnej kategórii, kde nájdete aj odkazy na informačné video a článok s porovnaním modelov OptiPlex a Precision.
Jedno z najmenších prevedení skrine počítačov Dell OptiPlex USFF možno za pomoci špeciálneho stojanu pripevniť za LCD monitor, čím vznikne zostava All in One. Medzi OptiPlex nájdete aj zvláštny a ešte menší model, tenký klient FX170.
V oblasti repasovanej výpočtovej techniky sú v súčasnej dobe najobľúbenejšie nasledujúce modelové rady:
Vo výpise produktov novo nevidíte iba základnú konfiguráciu, ale aj všetky jej verzie s rozšírením operačnej pamäte a pevného disku. Namiesto jedného PC s 8 GB RAM a 256 GB SSD (PCDELS5060008) tak napríklad vidíte kombinácie so 16 GB RAM a 256 GB SSD (PCDELS5060008-V01), 8 GB RAM a 480 GB SSD (PCDELS5060008).
Celý článok
Počítače a notebooky značky Dell sú obľúbené vo firemnej sfére, kde používatelia aj správcovia ťažia z ich spoľahlivosti a úrovne zabezpečenia. Vďaka vysokej kvalite je technika Dell vhodná aj na repasovanie, pretože koniec leasingu v korporácii ani zďaleka neznamená koniec jej životnosti. Pozrime sa, ktoré modely repasovaných počítačov a notebookov Dell preferovali naši zákazníci v roku 2024.
Celý článok
Kazí vám plány dodávatelia, ktorí si ku koncu roka predlžujú sviatky, zatvárajú sklady, robia inventúry a pod.? Toho sa s nami obávať nemusíte. Sme tu pre vás každý všedný deň, a to aj v období Vianoc. Pokiaľ budete potrebovať s niečím poradiť napríklad 27.12., pokojne nám zavolajte, budeme tu pre vás klasicky až do 16:30.
Celý článok
Chcete darovať svojim blízkym to najlepšie, ale pritom neprekročiť naplánovaný rozpočet? To je múdre. S našimi repasovanými notebookmi Dell to môžete dosiahnuť. Všetky ponúkané notebooky sú v top kvalite, takže nielen spoľahlivo fungujú, ale aj perfektne vyzerajú. Za darček z Technimaxu sa hanbiť nebudete.
Celý článok
U 11. generácie mobilných procesorov Intel Core sa stretávame s novým označením, ktoré končí na G7, napríklad Intel Core i5-1145G7. Prečo Intel vytvoril toto nové označenie, ktoré ruší zaužívané pravidlá? Je to kvôli podstatnej zmene integrovaného grafického čipu (GPU), keď procesory G7 generácie Tiger Lake (11. gen) obsahujú Intel Iris Xe grafiku.
Celý článok
Aké sú rozdiely medzi SSD M.2 s rozhraním SATA a NVMe a ako ich od seba rozoznať? Zatiaľ čo M.2 SATA SSD využíva rozhranie SATA s rýchlosťou 550 MB/s, tak M.2 NVMe SSD komunikuje cez rozhranie PCIe a dosahuje násobne vyššie rýchlosti od 1500 MB/s až po 7000 MB/s a viac. Rozoznať ich možno podľa kľúčovacích zárezov na konektore, kde NVMe má 1 zárez, zatiaľ čo SATA má 2 zárezy.
Celý článok