Dell OptiPlex 780

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell OptiPlex 780 je v podstate inovovaný model Optiplex 755 alebo 760. Nejedná sa však o kozmetické zmeny. Výrobca Dell tak vytvoril novú generáciu stolných počítačov s mnohými odlišnými prvkami. Nasadil nový chipset Intel Q45 Express a predovšetkým použil novší typ pamäťových modulov, a to DDR3, čo jednak zvýšilo rýchlosť, ale aj znížilo cenu. Týmto krokom je ľahšie dosiahnuť vyššiu kapacitu pamäte RAM a to až 16 GB oproti pôvodným 8 GB.

OptiPlex 780 je osadzovaný mnohými typmi procesorov, konkrétne Intel Core 2 Duo, Quad, Pentium Dual Core a Celeron. Najčastejšie sa v našej ponuke môžete stretnúť s procesormi Core 2 Duo.

Vzhľadom k podarenému designu a výbornej konštrukcii bolo prevedenie skrine ponechané totožné so staršmi modelmi OptiPlex 755 a 760.

Výnimkou však je prevedenie USFF, kde už Dell zapracoval úplne novú koncepciu, ktorá sa u ostatných radov začala používať až od modelu OptiPlex 960. Jedným z dôvodov bola integrácia napájacieho zdroja, ktorý bol u starších modelov riešený podobne ako u notebookov, teda externe. Dell OptiPlex 780 USFF už má napájací zdroj plne integrovaný do skrine. Týmto vzniklo výnimočné riešenie, v ktorom sa skĺbi vysoký výkon a variabilita spolu s veľmi nízkou hmotnosťou a rozmermi.

Z uvedených dôvodov je tento produkt v našej distribučnej sieti jedným z najžiadanejších modelov stolných počítačov vôbec.

Dell OptiPlex 780 taktiež patrí medzi naše najspoľahlivejšie produkty v oblasti stolných počítačov, preto aj drtivá väčšina zákazníkov, ktorí tento tovar zakúpili, vyžadujú pri ďalšej objednávke rovnaký model.

Dell OptiPlex 780 sa dá odporučiť každému, kto hľadá lacný počítač na kancelárske práce a pritom vyžaduje plynulý a bezproblémový chod po dobu ešte veľa rokov. Ako alternatívu je možné ponúknuť lacnejší počítač OptiPlex 755 alebo naopak novší a výkonnejší OptiPlex 790, ktorý už osadzuje aj procesory rady Core i5.

Viac