Dell OptiPlex 990

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo info@technimax.sk, ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače Dell OptiPlex 990 v prevedení Mini-Tower, Desktop, Small Form Factor a novo i Ultra Small Form Factor sú určené pre užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný stroj na každodenné použitie. Preverená značka Dell a výborný pomer ceny a výkonu sú vhodným riešením aj pre firemnú sféru. K počítaču môžete pripojiť viac monitorov a vytvoriť si tak pohodlné pracovné prostredie.

Vďaka prevedeniu USFF a viacúčelovému stojanu môžete OptiPlex 990 bez obáv pripevniť k zadnej časti monitora, čo je riešenie obzvlášť vhodné do priestorovo obmedzených podmienok. Počítače sú navyše vyvíjané s ohľadom na životné prostredie a nízku energetickú náročnosť, čomu dopomáha riadenie spotreby Dell Energy Smart. K dispozícii sú tiež voliteľné riešenia pre ochranu dôležitých dát. Tento modelový rad ponúka veľký výber možností v oblasti grafických kariet.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel Q67 Express a procesorom radu Intel Core i5 alebo Intel Core i7. Rýchla operačná pamäť RAM DDR3 môže byť rozšírená až na 16 GB. Rozmery počítača sa líšia podľa prevedenia a nájsť ich môžete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Ak je pre Vaše účely rad OptiPlex 990 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po výkonnejšom modeli Dell OptiPlex 7010.Zaujímať by Vás mohol tiež o niečo lacnejší počítač Dell OptiPlex 980. Ďalšie kvalitné refurbished počítače nájdete v sekcii refurbished počítače.

Viac

Video