Dell OptiPlex 990

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov

Počítač Dell OptiPlex 990

PCDELT990001

Intel Core i5 2500 3,3 GHz, 4 GB RAM, 250 GB HDD, Intel HD, DVD-RW, Windows 10 PRO

Skladom Posledný kus
  Konfigurovať

Počítače Dell OptiPlex 990 v prevedení Mini-Tower, Desktop, Small Form Factor a novo i Ultra Small Form Factor sú určené pre užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný stroj na každodenné použitie. Preverená značka Dell a výborný pomer ceny a výkonu sú vhodným riešením aj pre firemnú sféru. K počítaču môžete pripojiť viac monitorov a vytvoriť si tak pohodlné pracovné prostredie.

Vďaka prevedeniu USFF a viacúčelovému stojanu môžete OptiPlex 990 bez obáv pripevniť k zadnej časti monitora, čo je riešenie obzvlášť vhodné do priestorovo obmedzených podmienok. Počítače sú navyše vyvíjané s ohľadom na životné prostredie a nízku energetickú náročnosť, čomu dopomáha riadenie spotreby Dell Energy Smart. K dispozícii sú tiež voliteľné riešenia pre ochranu dôležitých dát. Tento modelový rad ponúka veľký výber možností v oblasti grafických kariet.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel Q67 Express a procesorom radu Intel Core i5 alebo Intel Core i7. Rýchla operačná pamäť RAM DDR3 môže byť rozšírená až na 16 GB. Rozmery počítača sa líšia podľa prevedenia a nájsť ich môžete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Ak je pre Vaše účely rad OptiPlex 990 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po výkonnejšom modeli Dell OptiPlex 7010.Zaujímať by Vás mohol tiež o niečo lacnejší počítač Dell OptiPlex 980. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac

Video
Filtrovať tovar podľa parametrov
Procesor
Typ CPU
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Generácia procesora
Model a prevedenie
Model
Vyhotovenie (typ CASE)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Grafická karta
Typ grafickej karty
Model grafickej karty
Hodnotenie grafiky (Benchmark)
Pevný disk
Kapacita pevného disku
Typ pevného disku
Porty
USB-C
USB 3.0
USB 2
HDMI
VGA
DVI
DisplayPort
eSATA/USB
RJ45
COM
LPT
PS2
Operačný systém
Podpora Windows 11
Operačný systém
Výbava
Optická mechanika
Zrušiť vybrané filtre