Užívateľ: Neprihlásený
Kategórie produktov
Produktové rady
Produkty / Repasované servery Dell
ČO VÁM VŠETKO GARANTUJEME?

1

Reklamáciu vybavíme
DO 5 DNÍ

2

Odoslanie
ten istý deň

3

Informácie
dostanete IHNEĎ

4

Okamžitá výmena
poškodenej zásielky

Repasované servery Dell

Snažíte sa zaobstarať výkonný server, na ktorý sa budete môcť dlhodobo spoľahnúť? Nechcete dávať premrštené sumy za nový, ale uvítate repasovaný server Dell za rozumnú cenu? Potom ste tu správne. Repasované servery Dell PowerEdge a dátové úložiská Dell EqualLogic so zárukou až 49 mesiacov na vás čakajú na našej predajni v Šumperku. Jedná sa o použitej servery, ktoré prešli procesom odberu od prvého zákazníka, testovaním, čistením, nastavením, prípadne drobnú opravou. Vďaka skvelému pomeru cena/úžitková hodnota sú repasované servery stále viac vyhľadávané.

Skutočná hodnota repasovaných serverov Dell

Výsledný produkt, teda použitý server, ale netvorí len samotná značka (výrobca) ale aj jeho aktuálny stav. V prvom rade je potrebné zistiť, aká dlhá záruka je predajcom repasovanej výpočtovej techniky poskytovaná, ako je riešená reklamácie a hlavne ako sa predajcu stavia k riešeniu pozáručných opráv. Kvalitným repasovaným serverom možno teda chápať nielen značkový produkt, ale predovšetkým server s dostatočnou garanciou, že sa o vás predajcu repasované výpočtovej techniky aj v budúcnosti postará.

Lze zaobstarať kvalitný server za rozumnú cenu?

Kde a za koľko kúpiť repasované servery, to je otázka zdanlivo zložitá. Zjednodušene povedané existujú 3 možnosti, ako použitý stroj zakúpiť.

- Najlacnejšiím variantom je nákup v súkromnej inzercii alebo na aukčných portáloch, kde však kupujete len "kus železa" a žiadna garancia a istota servisu do budúcnosti neexistuje.

- Druhou variantou nákupu repasované, alebo tiež refurbished, techniky je objednávka v niektorom z mnohých virtuálnych e-shopov, ktoré prezentujú široký sortiment použitej techniky. Tu však pozor, títo predajcovia nemajú vlastný sklad, nemajú skúsenosti a nebudú s vami individuálne riešiť prípadné technické problémy.

Poslednou skupinou sú skutoční predajcovia repasovanej výpočtovej techniky, ktorí majú vlastný sklad, majú históriu a poskytujú skutočné garancie. Tu býva zvyčajne cena trochu vyššia, ale ak chcete mať istotu, že sa budete mať kam v budúcnosti obrátiť, je toto najlepšie riešenie. Len skutočný predajca s vlastným skladom má dostatok náhradných dielov a skúseností na to, aby sa o vás v budúcnosti postaral. Je potrebné si uvedomiť, že nákupom repasovaného servera to nekončí.

Servery Dell PowerEdge z našej ponuky dobre poslúži aj ako Minecraft servery, ktoré v poslednom čase zažili veľký rozmach. Primárne sú však určené do firiem a ako podnikové riešenia. Pre Minecraft by mohla viac vyhovovať serverové riešenia typu tower, ktorá nájdete v sekcii serverových počítačov v podobe výkonných staníc Dell Precision.

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.