Repasované servery

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov

Server Dell PowerEdge R720

SRVDEL2UR720007

2U, 2x Intel Deca Core Xeon E5-2660 v2 2,2 GHz, 64 GB RAM, bez 3,5" HDD, rámčekov, mechaniky a čelného panelu

Skladom Posledný kus
  Konfigurovať
Doprava zdarma

Objednaním tohto produktu teraz získate dopravu zdarma na celú objednávku a po celej ČR i SK.

Snažíte sa zaobstarať výkonný server, na ktorý sa budete môcť dlhodobo spoľahnúť? Nechcete dávať premrštené sumy za nový, ale uvítate repasovaný server Dell za rozumnú cenu? Potom ste tu správne. Repasované servery Dell PowerEdge so zárukou až 37 mesiacov na vás čakajú na našej predajni. Jedná sa o použité servery, ktoré prešli procesom odberu od prvého zákazníka, testovaním, čistením, nastavením, prípadne drobnou opravou. Vďaka skvelému pomeru cena/úžitková hodnota sú repasované servery stále viac vyhľadávané.

Skutočná hodnota repasovaných serverov Dell

Výsledný produkt, teda použitý server, ale netvorí len samotná značka (výrobca) ale aj jeho aktuálny stav. V prvom rade je potrebné zistiť, aká dlhá záruka je predajcom repasovanej výpočtovej techniky poskytovaná, ako je riešená reklamácia a hlavne ako sa predajca stavia k riešeniu pozáručných opráv. Kvalitným repasovaným serverom možno teda chápať nielen značkový produkt, ale predovšetkým server s dostatočnou garanciou, že sa o vás predajca repasovanej výpočtovej techniky aj v budúcnosti postará.

Ide zaobstarať kvalitný server za rozumnú cenu?

Kde a za koľko kúpiť repasované servery, to je otázka zdanlivo zložitá. Zjednodušene povedané existujú 3 možnosti, ako použitý stroj zakúpiť.

- Najlacnejšiím variantom je nákup v súkromnej inzercii alebo na aukčných portáloch, kde však kupujete len "kus železa" a žiadna garancia a istota servisu do budúcnosti neexistuje.

- Druhým variantom nákupu repasovanej, alebo tiež refurbished techniky, je objednávka v niektorom z mnohých virtuálnych e-shopov, ktoré prezentujú široký sortiment použitej techniky. Tu však pozor, títo predajcovia nemajú vlastný sklad, nemajú skúsenosti a nebudú s vami individuálne riešiť prípadné technické problémy.

Poslednou skupinou sú skutoční predajcovia repasovanej výpočtovej techniky, ktorí majú vlastný sklad, majú históriu a poskytujú skutočné garancie. Tu býva zvyčajne cena trochu vyššia, ale ak chcete mať istotu, že sa budete mať kam v budúcnosti obrátiť, je toto najlepšie riešenie. Len skutočný predajca s vlastným skladom má dostatok náhradných dielov a skúseností na to, aby sa o vás v budúcnosti postaral. Je potrebné si uvedomiť, že nákupom repasovaného servera to nekončí.

Servery Dell PowerEdge z našej ponuky sú primárne určené do firiem a ako podnikové riešenia. Pre menej náročné využitie by mohli viac vyhovovať serverové riešenia typu tower, ktoré nájdete v sekcii serverových počítačov v podobe výkonných staníc Dell Precision.

Filtrovať tovar podľa parametrov
Model
Model
Procesor
Typ CPU
Počet procesorov
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Označenie CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Pevný disk
Počet voľných pozícií pre HDD
Typ voľných pozícií pre HDD
Pevné disky celkom
Počet pevných diskov
Operačný systém
Operačný systém
Zrušiť vybrané filtre