Užívateľ: Neprihlásený
Kategórie produktov
Produktové rady
Produkty / Repasované tlačiarne HP / Repasované osobné tlačiarne
ČO VÁM VŠETKO GARANTUJEME?

1

Reklamáciu vybavíme
do druhého dňa

2

Tovar druhý
deň u vás

3

Informácie
dostanete IHNEĎ

4

Okamžitá výmena
poškodenej zásielky

Repasované osobné tlačiarne

Všetky nami dodávané tlačiarne sú v garantovanej kvalite A+. Čo u nás tento najvyšší stupeň kvality značí? To nájdete presne popísané v našom článku o garancii kvality tlačiarní.

Kompaktné osobné tlačiarne pre použitie doma či v kancelárii. Jedná sa o lacné a účinné riešenie, ak potrebujete rýchlu a spoľahlivú tlač čiernobielych dokumentov. Tieto profesionálne laserové tlačiarne HP spravidla disponujú sieťovým pripojením a duplexnou jednotkou pre obojstrannú tlač. Kvalitu každého kusu poctivo kontrolujeme, aby sme vám mohli garantovať plne funkčný produkt, ktorý nemá tesne pred koncom životnosti. Aký výstup z kontroly kvality vám garantujeme sa dočítate na našom blogu. Všetky repasované tlačiarne, ktoré máme aktuálne skladom, nájdete v nadradenej sekcii repasované tlačiarne.

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v tejto sekcii.

manager

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo info@technimax.sk, ďakujeme.

Žiadne produkty
Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.