Mini počítače

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 3 produktov

Počítač Dell Wyse R Class

PCDELTCWYRC001

Thin Client AMD Sempron 210U 1,5 GHz, 2 GB RAM, 4 GB Flash Storage, AMD Radeon, bez OS (nepodporuje Win 7 Emb., pouze Linux)

Skladom 14 kusov

Počítač Dell OptiPlex 3020

PCDELM3020003

micro Intel Pentium G3220T 2,6 GHz, 4 GB RAM, 128 GB SSD, Intel HD, el. kľúč Windows 10 PRO

Skladom > 20 ks

Počítač Dell OptiPlex 9020

PCDELM9020011

micro Intel Core i5 4590T 2,0 GHz, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Intel HD, el. kľúč Windows 10 PRO

Skladom 18 kusov

Nejmenší Dell OptiPlex 790 USFF Počítač Dell OptiPlex v prevedení USFF možno právom označovať ako mini počítač. Čo do rozmerov je malý, výkonovo však nezaostáva. Pre viac informácií o modeli OptiPlex 790 USFF môžete zhliadnuť informačné video, ktoré sme na túto tému natočili. Informácie z videa možno do značnej miery vztiahnuť aj na ostatné modely, ktoré sú konštrukčne podobné. Ak vám okolnosti nedovoľujú zhliadnuť video, môžete si prečítať recenziu najmenšieho počítače Dell OptiPlex 790 USFF, v ktorej nájdete totožné informácie v textovej podobe.


Repasované mini pc Dell USFF

Všeobecne možno mini počítač Dell OptiPlex USFF definovať tak, že šetrí ako miesto na stole, tak elektrickú energiu, čo so sebou prináša nižšie prevádzkové náklady. Ide o najmenší model s integrovaným napájacím zdrojom, takže k jeho prevádzke vám stačí bežný napájací kábel a nepotrebujete adaptér. Mini pc v prevedení USFF obsahuje výkonovo rovnaké komponenty ako bežná väčšia prevedenia stolových počítačov, takže ak hľadáte mini pc s Windows bez obmedzenia, ste tu správne.

Repasované minipočítače Dell Micro

Od generácie PC Dell OptiPlex 9020 nachádzame novo prevedení typu Micro. Rozmerovo je ešte menšia ako USFF a takisto je ľahší a energeticky úspornejšie. Vnútri tohto mini pc už nenájdeme napájací zdroj, takže pre prevádzku je potreba externý 65W adaptér. Procesor je síce v úspornejšie variante, teda o niečo menej výkonný, avšak stále v klasickej x86 architektúre, takže prevádzkovať na mini pc Windows v štandardnej 64-bitovej verzii nie je žiadny problém.

Repasovaný mini počítač Dell Wyse

Zvláštne výnimkou v našej ponuke sú mini pc Dell Wyse, ktoré patria do kategórie tenkých klientov. Tie bývajú malé, ľahké, nehlučné a energeticky úsporné. Nejde u nich o výkon, pretože slúži obvykle iba ako prístupové terminály pre vzdialenú prácu na serveri. Na napájanie minipočítačov slúži externý adaptér a ako operačný systém sa používa Windows 7 Embedded.

Či už hľadáte malý kancelársky počítač alebo najlacnejší tenký klient, v kategórii mini PC Dell ste na správnom mieste. Pokiaľ chcete porovnať veľkosti skríň Dell USFF, SFF, desktop a tower, môžete zhliadnuť video s porovnaním všetkých typov case.

Filtrovať tovar podľa parametrov
Procesor
Typ CPU
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Generácia procesora
Model a prevedenie
Model
Vyhotovenie (typ CASE)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Grafická karta
Typ grafickej karty
Model grafickej karty
Hodnotenie grafiky (Benchmark)
Pevný disk
Kapacita pevného disku
Typ pevného disku
Porty
USB 3.0
USB 2
HDMI
VGA
DVI
DisplayPort
eSATA/USB
RJ45
COM
LPT
PS2
Operačný systém
Operačný systém
Výbava
Optická mechanika
Zrušiť vybrané filtre