Repasované monitory

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 2 produktov

LCD monitor 24" Dell Professional P2412H IPS

LCDDEL24011

1920x1080, 16:9, VGA, DPort, HDMI, kabeláž

Skladom 10 kusov

LCD monitor 24" Dell UltraSharp U2415 IPS

LCDDEL24013

1920x1200, 16:10, DPort, mini DPort, HDMI, kabeláž

Skladom > 20 ks

Viete, že u našich monitorov Dell garantujeme 0 vadných pixelov a žiadne škrabance ani otlaky na paneli? Takúto istotu nemáte ani pri nákupe nového monitora, kde býva štandardne uvedené, že 2 mŕtve pixely neoprávňujú k reklamácii tovaru. Všetky garancie kvality repasovaných monitorov nájdete popísané na našom blogu.

LCD monitory všeobecne, teda aj použité LCD monitory, sú typické svojou nízkou poruchovosťou a bezproblémovým chodom. Vďaka relatívne jednoduchému princípu fungovania má značkový monitor k pc oveľa dlhšiu životnosť, než užívateľ požaduje. Zvyčajne sa značkové repasované monitory mení až v okamihu, keď používateľ hľadá väčšiu uhlopriečku alebo požaduje vyššie parametre.

Nový alebo repasovaný?


Večná otázka, jednoduchá odpoveď:
- Ak je vaša pokladňa bezodná, objednávajte nový pc monitor renomovanej značky a najvyššej rady. Cena je ale naozaj vysoká.
- Ak sú vaše finančné možnosti obmedzené, môžete zvoliť nové lacné monitory v najnižšej kategórii, kde je potreba počítať s horšími parametrami, nekvalitným tienením a je tiež potreba zabudnúť na možnosť si monitor na stole ergonomicky nastaviť.
- Ak chcete naozaj kvalitný a pritom lacný monitor, nezostáva než vybrať repasovaný monitor Dell, EIZO, NEC apod. Tu sa môžete okrem iného spoľahnúť na široké možnosti nastavenia polohy monitora (otáčanie do strán, nastavenie výšky, zvislé naklápanie alebo funkcie PIVOT).

Ak máte obavy z nákupu repasovaného LCD monitora, vyberte si predajca, ktorý vám dokáže za príplatok predĺžiť záruku až na 4 roky. Vyberajte u predajcov s vlastným zázemím, servisom a predajňou. Virtuální internetoví predajcovia často nasľubujú aj nemožné, len aby ste u nich minuli svoje peniaze, pretože vedia, že sú skrytí za obrazovkou monitora alebo slúchadlom telefónu.

Filtrovať tovar podľa parametrov
Displej
Doporučené rozlíšenie
Uhlopriečka
Formát obrazovky
Typ panelu
Skutočný jas
Výbava
VGA (D-SUB)
DVI-D
DisplayPort
HDMI
Interné reproduktory
Vstavaný USB HUB
Model
Model
Zrušiť vybrané filtre