Užívateľ: Neprihlásený
Kategórie produktov
Produktové rady
Hlavní strana / Elektroodpady
Eletroodpady – Technimax

Elektroodpad – súčasť spoločenskej zodpovednosti

Prečo to má zmysel

Naša spoločnosť je zapojená do systému spätného odberu elektrozariadení ASEKOL čím plní povinnosť podľa zákona o odpadoch č.185 / 2001Sb..

A je to tu opäť. Poplatky, poplatky, poplatky. Možno sa práve takto rozčuľujete nad ďalším vydaním z vášho vrecka. Áno, máte pravdu. Ďalšie peniaze navyše.

My však poplatky za elektroodpad považujeme ako súčasť spoločensky zodpovedného správania a poctivo plníme svoje zákonné povinnosti. NNechceme vás zaťažovať účtovaním týchto poplatkov, a preto všetok tovar v našej ponuke má uvedené poplatky započítané v cene. Rad menších dovozcov repasovanej techniky sa bohužiaľ platenia poplatkov už niekoľko rokov úspešne vyhýba, a to zámerne. Pri nesplnení povinnosti totiž prechádza povinnosť na ďalších predajcov, teda zvyčajne maloobchod. Pri nákupe u týchto „nezodpovedných“ firiem síce ušetríte, ale kedykoľvek sa táto „úspora“ môže obrátiť proti vám. Chcete toto zbytočné riziko podstupovať?

Správame sa Fair-play a vždy uvádzame konečnú cenu bez skrytých príplatkov. Preto všetky ceny uvedené v našich ponukách, v e-shope aj v letákoch už zahŕňajú tento poplatok.

Ako doklad o plnení zákonných povinností z hľadiska elektroodpadu slúži platný certifikát.

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.