Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Dell OptiPlex 7080 - viac než len kancelársky počítač

Recenzie | 30.11.2022 | Jindřich Ropek
Na sklade pre vás máme prvé kusy počítačov Dell OptiPlex 7080, je preto na čase pozrieť sa, čo nám táto nová generácia PC ponúka. Hoci máme modelový rad OptiPlex zažitý ako kancelárske počítače, 7080 môže byť oveľa viac. Vďaka svojmu výkonu a možnostiam konfigurácie presahuje aj do kategórií herných počítačov, pracovných staníc a PC pre virtuálnu realitu.
celý článok

Dell OptiPlex 3070 – moderný počítač na každodenné použitie

Recenzie | 4.10.2022 | Jakub Seidl
Radi by sme vám predstavili počítač Dell OptiPlex 3070, ktorý je ku koncu roka 2022 jedným z najmodernejších PC v rámci repasov. Ide o ideálny počítač do kancelárie, ktorý môže byť veľmi zaujímavou alternatívou k novým počítačom. Ako repasovaný PC má oproti novému značne nižšiu cenovku, ale pritom ponúka moderné komponenty a povestnú spoľahlivosť značky Dell.
celý článok

Dell Latitude 5580 – 15,6" notebook s dvoma generáciami CPU

Kúpiť kvalitný značkový notebook s dostatočným výkonom a zabezpečením nie je ľahká úloha, obzvlášť pokiaľ máte limitovaný rozpočet, ktorý na nový high-end notebook skrátka nestačí. Pokiaľ nechcete zľaviť z požiadaviek na kvalitu, zostáva vám v podstate len jedna možnosť, ako na high-end zariadení dosiahnuť, a tou je voľba repasovaného notebooku. Poďme sa pozrieť, čo nám môže ponúknuť 15,6" business model Dell Latitude 5580.
celý článok