Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Dell Latitude 5580 – 15,6" notebook s dvoma generáciami CPU

Kúpiť kvalitný značkový notebook s dostatočným výkonom a zabezpečením nie je ľahká úloha, obzvlášť pokiaľ máte limitovaný rozpočet, ktorý na nový high-end notebook skrátka nestačí. Pokiaľ nechcete zľaviť z požiadaviek na kvalitu, zostáva vám v podstate len jedna možnosť, ako na high-end zariadení dosiahnuť, a tou je voľba repasovaného notebooku. Poďme sa pozrieť, čo nám môže ponúknuť 15,6" business model Dell Latitude 5580.
celý článok

Dell Wyse 5070 – pasívne PC do virtuálneho pracovného prostredia

Recenzie | 28.2.2022 | Jakub Seidl
Tenký klient Dell Wyse 5070 je energeticky úsporný počítač s pasívnym chladením. Navrhnutý je pre bezpečné a efektívne fungovanie v sieťach a virtuálnych pracovných prostrediach Citrix, Microsoft, VMware a Amazon WorkSpaces. Vďaka na mieru prispôsobenému operačnému systému ThinOS od Dellu by implementácia a nasadenie nemali zabrať dlhšie ako 10 minút.
celý článok

Dell OptiPlex 7070 – spoľahlivý počítač 9. generácie

Recenzie | 11.2.2022 | Ondřej Nawrat
Počítač Dell OptiPlex 7070 je spoľahlivý model najvyššej triedy, určený pre širokú škálu firemných klientov. Ako nový sa začal predávať roku 2019, a to v prevedení Tower, Small Form Factor (SFF) a Micro. OptiPlex 7070 ponúka bohaté možnosti konfigurácie, z ktorých si nevyberie iba málokto. Dôraz je kladený aj na jednoduchú správu a zabezpečenie vo firemnej sieti.
celý článok