Užívateľ: Neprihlásený
Kategórie produktov
Produktové rady

Dell OptiPlex 9020

Počítače Dell OptiPlex 9020 prinášajú inováciu na poli prevedenie skríň. Oproti predchádzajúcim modelovým radom Dell OptiPlex tu už nenájdeme prevedení Desktop. Zachované zostáva prevedenie Tower, Small Form Factor, Ultra Small Form Factor a novo pribudol typ Micro, ktorý sa výkonom vyrovnáva väčším modelom, ale rozmerovo sa blíži k tenkým klientom OptiPlex FX170. Počítače Dell OptiPlex 9020 sú určené pre náročnejších firemných užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný stroj pre každodennú prevádzku. Spoľahlivá a veľmi málo poruchová značka Dell spoločne s nižšou cenou repasované výpočtovej techniky je vhodným riešením pre firemnú sféru.

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii firemného počítača Dell OptiPlex 9020.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel Q87 Express a štvorjadrovým procesorom radu Intel Core i5, až Intel Core i7 štvrtej generácie, prípadne s dvojjadrovým Core i3. Rýchla operačná pamäť RAM DDR3 prispeje k bezproblémovému fungovaniu a svižným odozvám. Počítače sú navyše vyvíjané s ohľadom na životné prostredie a nízku energetickú náročnosť. K dispozícii sú tiež voliteľná riešenie pre ochranu dôležitých dát Dell Data Protection. Tento model je spoločnosťou Dell otestovaný a schválený pre kompatibilitu s Windows 10. Na webe Dellu nájdete tiež nové ovládače pre uvedený systém. Viac informácií o modeli OptiPlex 9020 nájdete v oficiálnej dokumentácii výrobca.

Ak je pre Vaše účely rad OptiPlex 9020 nedostačujúce, môžete sa pozrieť po niektorom z výkonnejších modelov Dell Precision. Zaujímať by vás mohla tiež predchádzajúcej generácie, Dell OptiPlex 7010. Ďalšie kvalitné refurbished počítača nájdete v sekcii refurbished počítače.

Více

Zobraziť rozšírené filtrovanie
Procesor
Model a prevedenie
Operačná pamäť
Grafická karta
Pevný disk
Porty
Operačný systém
Rozmery
Výbava

Typ CPU

Počet jadier CPU

Frekvencia CPU

Hodnotenie CPU (Benchmark)

1

5035 bodů - 9999 bodů
(9)

Generácia procesora

Model

Vyhotovenie (typ CASE)

Kapacita operačnej pamäte RAM

Typ operačnej pamäte

Maximálna kapacita pamäte RAM

Typ grafickej karty

Grafická karta

Hodnotenie grafiky (Benchmark)

1

557 bodů - 1406 bodů
(9)

Kapacita pevného disku

Typ pevného disku

USB 3.0

USB 2

LPT

PS2

HDMI

VGA

DVI

DisplayPort

eSATA/USB

COM

Operačný systém

Šírka

1

237 mm - 290 mm
(9)

Výška

1

65 mm - 93 mm
(9)

Hĺbka

1

240 mm - 312 mm
(9)

Hmotnosť

1

3.3 kg - 6 kg
(9)

Optická mechanika

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.