Dell OptiPlex 7070

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítač Dell OptiPlex 7070 prináša novú porciu výkonu vďaka procesorom Intel Core 9. generácie. V týchto high-end strojoch nájdeme najčastejšie šesťjadrové Core i5, ale stretnúť sa môžeme aj s osemjadrovými Core i7 alebo dokonca i9. Vysokorýchlostné DDR4 pamäte a ultra rýchle M.2 NVMe disky bývajú už obvyklou výbavou.

OptiPlex 7070 môžeme opäť zaobstarať v troch prevedeniach: micro, SFF (small form factor), tower. Zatiaľ čo vo fyzickej veľkosti sa typy skríň zásadne líšia, výkonovo sú si všetky prevedenia veľmi blízke. V malom micre spravidla nájdeme úsporné procesory s označením T, ale inak sa od seba výkonom jednotlivé prevedenia takmer nelíšia.

Pokiaľ chcete najlepší high-end značkový kancelársky počítač, repasovaný Dell OptiPlex 7070 je v roku 2022 tou správnou voľbou. OptiPlex 7070 podporuje Windows 11 a spoľahlivo si s ním vystačíte na mnoho rokov. Ak hľadáte lacnejší variant spoľahlivého kancelárskeho počítača, pozrite sa na predchádzajúcu generáciu, modely Dell OptiPlex 7060 a Dell OptiPlex 5060.

Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii počítača Dell OptiPlex 7070 s 9. generáciou CPU.

Video