Ochrana osobných údajov

Ochrana osobních údajů – Technimax

Prečo zber dát

Vážení zákazníci, ďakujeme za váš záujem o nami ponúkaný tovar a služby. Radi by sme vám objasnili dôvody, ktoré nás vedú k zberu informácií o vašej osobe a prípadne firme.

Sme si vedomí skutočnosti svedčiace o neochote zákazníkov poskytovať svoje osobné údaje.

Vaše súkromie rešpektujeme a zber vašich osobných údajov vykonávame iba za účelom skvalitnenia našich služieb. Všetky dáta, ktorá získame od vás pri registrácii do databázy, sú chránené pred potenciálnym zneužitím. Ako „dealer“ musíte pri vašej objednávke uviesť nasledujúce údaje: Meno spoločnosti, Úplná adresa, IČO, popr. DIČ, Meno kontaktnej osoby, E-mailový a Telefonický kontakt.

Vyššie uvedené informácie identifikujú vašu osobu resp. firmu ako kupujúceho a používame ich len na účely ako je doručenie tovaru, potvrdenie prijatia objednávky, expedície tovaru, fakturácia, marketingu apod.

Žiadne obavy

Vážime si vašej dôvery a chránime vaše osobné dáta pred zneužitím. Všetky dáta tohto typu zhromažďujeme iba kvôli tomu, aby bola vaša identifikácia v systéme jednoduchá a tovar sa k vám dostalo v čo najkratšom čase.

Dáta zhromažďujeme v nevyhnutnej miere a nevyužívame je inak, než je v dnešnej dobe obvyklé.

Spoločnosť je registrovaná na Úrade pre ochranu osobných údajov pod číslom 00042365.

Podrobnejšie informácie v rámci GDPR

Pokiaľ vás zaujímajú podrobnejšie informácie o tom, ako v súlade s GDPR pristupujeme k súhlasomu o spracovaní osobných údajov a zasielanie obchodných oznámení, môžete si prečítať ďalšie texty, ktoré nájdete pod nižšie uvedenými odkazy, prípadne priamo z menu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlas so zasielaním obchodných oznámení