Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Volne predajné príslušenstvo Dell

Novo sme pre vás spustili predaj náhradných dielov, komponentov a príslušenstva Dell. Sekcia Príslušenstvo a komponenty bola na našom e-shope už dávno, ale bola skôr informatívneho charakteru a zobrazovala položky, ktoré si možno prikúpiť k našim počítačom a notebookom cez konfigurátor. Teraz máte možnosť zakúpiť si príslušenstvo Dell samostatne bez toho, aby bolo viazané na konkrétny PC či notebook.
celý článok

Nové garancie výdrže notebookových batérií

Jednou z najčastejších obáv pri nákupe repasovaného notebooku je stav použitej batérie. Akú výdrž bude mať použitá batéria? Nebudem so sebou musieť všade nosiť napájací adaptér? Neumrie mi notebook, keď sa pretiahne porada alebo pri dlhšej ceste vlakom? Keďže podobné otázky trápia našich zákazníkov, trápia aj nás. Preto sme sa rozhodli niečo s tým urobiť.
celý článok

Predlžujeme záruku na 2 roky

Radi by sme vás informovali o novinke, ktorá vás určite poteší. Pri všetkých produktoch sme pre vás predĺžili záruku na 2 roky, presnejšie povedané na 25 mesiacov. A nejde o žiadnu dočasnú propagačnú akciu, ani sa za tým neskrývajú zvláštne podmienky, ktoré by ste museli splniť. Chceme vám skrátka ponúkať najlepší tovar aj služby na poli repasovanej výpočtovej techniky, a predĺženie základnej záruky na 2 roky je jedným z ďalších krokov, ako to dosiahnuť.
celý článok

Predinštalovanie Windows 10 zadarmo na všetkých počítačoch a notebookoch

Časté nedorozumenia ohľadom elektronického kľúča operačného systému nás viedli ku kroku, ktorý vám, dúfame, významným spôsobom pomôže a ušetrí čas aj peniaze. Dneškom začíname na všetky počítače a notebooky zadarmo inštalovať operačný systém Windows 10. Vy už tým pádom nemusíte strážiť, či má stroj elektronický kľúč alebo COA štítok a nemusíte si vytvárať inštalačné flash disky a zdržiavať sa s inštaláciou.
celý článok