Ondřej Nawrat

Ondřej Nawrat

Pripravujem pre vás hodnotné informácie vo forme videí, článkov a aktualít. Zaraďujem pre vás nové produkty do eshopu a na základe podkladov mojich kolegov pripravujem popisky, fotografie a iné dokumenty, ktoré vám poskytnú mnoho informácií o ponúkanom tovare. Rád vám tiež poradím prostredníctvo chatu na našom webe.

Interview

Kto si?

Obyčajný človek, teraz už šesťnásobný strýko - synovci mi hovoria "strýko Bobo je slon".

Čo je náplňou tvojej práce?

Pripravovať a kontrolovať produkty na úrovni informačného systému a webu. Nové stroje fotiť či natáčať a písať o nich, aby ich mohli zákazníci vidieť a spoznať čo najbližšie, aj keď sa nedostanú k nám na predajňu. V poslednej dobe viac píšem, posielam newslettery a starám sa o obsah webu. Jednoducho pomáham zákazníkom vybrať ten správny stroj pre nich.

S akými ťažkosťami sa pri práci stretávaš?

Vymýšľať stále nové a aspoň trochu zaujímavé spôsoby, ako produkt priblížiť zákazníkom, aby sa o ňom dozvedeli to, čo naozaj chcú vedieť.

Ako vnímaš svoju prácu?

Čím dlhšie to robím, tým viac do hĺbky sa dostávam a potom mám radosť, keď príde niečo nové a ešte lepšie, čo môžem zákazníkom ponúknuť.

Ako by si svoju prácu opísal päťročnému dieťaťu?

Sedím pri počítači a ťukám.

Keby si mohol vymyslieť nový názov firmy, ako by si Technimax premenoval?

Repas Dell Solution alebo Najlepšie riešenie repasovanej výpočtovej techniky od Dellu s.r.o., v skratke RDSaNRRVToD s.r.o.

Čo hovoríš na Dell?

Predtým mi bol ľahostajný, z veľkých značiek som poznal len Apple kvôli všadeprítomnej reklamne, ale nič som si od nich nekúpil. Teraz už vidím pádne dôvody, prečo je Dell pre firemnú a profesionálnu sféru vhodnou voľbou.

Akú techniku ​​používaš najčastejšie?

Hodinky. Žiadnu inú techniku ​​si nepripustím toľko k telu. Doslova.

Keby to vyrábal Dell, kúpil by si to od nich? Prečo?

Možno, záležalo by na vlastnostiach, vzhľade a cene. Ale hodinky od Dellu neznie zle. Modelový rad by sa určite volal Dell PreciseTime alebo niečo na ten spôsob.

Čo rád robíš vo voľnom čase?

Premýšľam, čítam, píšem, sledujem seriály,... Mám rád pokoj a ticho.

Obľúbený superhrdina?

Captain Obvious

Aký žáner filmov máš najradšej?

Fantasy, Sci-Fi, dráma,... nie som príliš vyberavý.

Čo by si o sebe povedal na záver?

Nechcem sa sám hodnotiť, nechám to na druhých. Môj pohľad na mňa samotného je beztak skreslený. Zavrieť oči a zvážiť výsledky, to je hodnotenie.