Blog

Novinky, recenzie, produktové tipy...

Aj tento rok pomáhame tam, kde je potreba

Tento rok, rovnako ako v minulých rokoch, pokračujeme vo verejnoprospešných aktivitách, ktoré si kladú za cieľ podporiť neziskové projekty. Ako minulé roky sú hlavnými témami zdravie, deti a ich výchova a zvieratá. Rok 2021, ktorého výnos je určujúci pre celkovú čiastku v roku tohtoročnom, bol trochu chudší, a preto aj celková čiastka bola o niečo skromnejšia. Avšak stále platí, že 2 % zo zisku vraciame spoločnosti v našom prostredí, teda potrebným okolo seba.
celý článok

Ktoré počítače majú najnižšiu spotrebu?

Prudké zvyšovanie cien energií sa dotýka nás všetkých, či už máme na mysli firemné merítko alebo naše osobné domácnosti. Doteraz sme obmedzovanie spotreby vnímali možno skôr ako otázku ekológie, ale aktuálna situácia nás núti viac nad spotrebou premýšľať aj z ekonomického hľadiska. Radi by sme vám oznámili presnú energetickú náročnosť počítačov, ale nie je to také jednoduché.
celý článok

Aj tento rok pomáhame tam, kde je potreba

Dúfame, že ste zaznamenali našu iniciatívu pomáhať tam, kde je potreba. Pokiaľ nie, radi by sme vám ju predstavili. Už v roku 2015 sme sa rozhodli venovať pomernú časť zisku potrebným. Zameriavame sa na podporu neziskových projektov, ktoré ľudia z našej firmy osobne poznajú alebo s nimi majú skúsenosť. Vedzte, že svojim nákupom u nás vždy podporíte niekoho, komu tento príspevok opravu pomôže.
celý článok

Repasujeme už 18 rokov!

Dnes je tomu presne 18 rokov od založenia firmy Technimax. Vieme, že za úspech vďačíme predovšetkým vám, našim zákazníkom. Aby sme vám aspoň malým gestom poďakovali, zapli sme pre vás prepravu zdarma, a to odo dneška až do nedele 19.9. Preprava zadarmo sa vám započíta automaticky na každú objednávku.
celý článok

Obmedzenie počtu balíkov?

Vianočná sezóna vrcholí a v kombinácii s kovidovými opatreniami tlak na prepravné služby stúpa. Tento rok, viac než ktorýkoľvek rok, sú prepravné služby preťažené, čo vedie k nutnému obmedzovaniu počtu zásielok. Ako tomu bolo aj skôr, niektorým odosielateľom sa obmedzuje maximálny počet zásielok, ktoré budú v tomto období prevzaté na expedíciu. Áno, možno sa to dotkne aj vás, pán Vlastní pole 25, možno vám niektorá zo zásielok z českých eshopov dorazí neskôr.
celý článok