Jakub Seidl

Jakub Seidl

Snažím sa každú vašu objednávku vybaviť čo najrýchlejšie a bez chýb. S radosťou vám tiež poradím s výberom vhodného produktu po telefóne alebo emailom. Ak máte otázku, bez obáv sa na mňa môžete obrátiť, rád vám pomôžem.

Interview

Kto si?

Volám sa Jakub Seidl, pochádzam a bývam v Zábřehu na Morave.

Čo je náplňou tvojej práce?

Starám sa hlavne o to, aby každý zákazník obdržal objednaný tovar včas a takú kondíciu, akú si prial. Ďalej pomáham zákazníkom s výberom produktov, odpovedám na všetečné otázky a pokiaľ je potrebné niektorý produkt vyreklamovať, snažím sa o rýchle vybavenie. Telefón, email, ale aj debaty so zákazníkmi na predajni sú mojím denným chlebom. Chcem tiež, aby každý zo zákazníkov chápal, že som na jeho strane.

S akými ťažkosťami sa pri práci stretávaš?

Najťažšie je to, keď mám niečo vysvetliť niekomu, kto výpočtovej technike vôbec nerozumie, ale mám trpezlivosť...

Ako vnímaš svoju prácu?

Vždy som v zamestnaní pracoval na pozícii predajcu, a vždy asi budem. To ma baví. Navyše Technimax ide stále hore, som rád že môžem byť pri tom, sledovať to a byť súčasťou. Určite nie som vhodný typ niekam do fabriky na linku – to by som nedal, to by ma nebavilo.

Ako by si svoju prácu opísal päťročnému dieťaťu?

Asi že ľuďom pomáham vybrať počítač alebo napríklad obrazovku.

Keby si mohol vymyslieť nový názov firmy, ako by si Technimax premenoval?

EasyDell s.r.o.

Čo hovoríš na Dell?

Výborná spoľahlivá značková technika (odolné notebooky bez plastového šasi, PC majú výborné a prehľadné mechanizmy).

Akú techniku ​​používaš najčastejšie?

Asi ako všetci používam mobil, inak používam iba notebook, samozrejme od DELLu.

Čo rád robíš vo voľnom čase?

Najradšej jazdím na horskom bicykli, to zo športu, rád sa zídem s priateľmi pri dobrom pive a pri pokri, po večeroch filmy.

Obľúbený superhrdina?

Thor

Aký žáner filmov máš najradšej?

Nemôžem povedať, že mám nejaký žáner najradšej. Pozriem sa v podstate na čokoľvek - komédia, vojnový, westerny a dobrodružný atď, záleží na čo je práve chuť. V poslednom čase sa namiesto filmov pozerám na dokumenty o vesmíre :)

Čo by si o sebe povedal na záver? Ako vidíš sám seba?

Myslím si, že som pracovitý a ochotný a snažím sa vychádzať nielen zákazníkom v ústrety. V prípadoch, keď sa to na mňa hrnie zo všetkých strán (objednávky na eshope, v maile, množstvo otázok telefonicky, mailom a veľa vecí okolo), môžem byť trochu zbrklý.