Repasované tlačiarne

Všetky nami dodávané tlačiarne sú v garantovanej kvalite A+. Čo u nás tento najvyšší stupeň kvality značí? To nájdete presne popísané v našom článku o garancii kvality tlačiarní.

V sekcii repasované tlačiarne nájdete čiernobiele osobné tlačiarne ktoré sú vhodné ako pre domáce použitie, tak do firemných kancelárií. Ide výhradne o preverené a spoľahlivé modely výrobcu HP, ktoré sa dodávajú v tisícoch kusoch na náš trh. Ide o rýchle a úsporné laserové tlačiarne HP Laser Jet, ktoré dodávame v presne garantovanej kvalite.

Ponúkané repasované tlačiarne ocenia všetci, ktorí si tieto modely kúpili ako nové a vlastnia pre nich väčšie množstvo tonerov. Tieto použité tlačiarne už v bežnej distribúcii nenájdete, a ak sa chcete správať ekonomicky a využívať pôvodné tonery, je nákup lacnej repasovanej tlačiarne jedinou možnosťou.

Výbava

Naše tlačiarne obsahujú toner a napájací i dátový kábel. Stačí teda len pripojiť a používať. Tieto vyššie rady laserových repasovaných tlačiarní obsahujú sieťovú kartu pre tlač v sieti, takže nebudete obmedzovaní kabelážou, ani jedným konkrétnym počítačom, ku ktorému by ste museli chodiť a nahrávať na neho dokumenty na tlač. Pokročilejšie modely disponujú tiež duplexom pre automatickú obojstrannú tlač, vďaka ktorému môžete ušetriť náklady na papier a tlačiť lacnejšie. Značne rozšírené rozhranie USB umožňuje jednoduchú tlač z akéhokoľvek notebooku, ktorý k tlačiarni pripojíte.

Spotrebný materiál

Ak už máte tonery a potrebujete k nim vybrať vhodný model repasovanej laserovej tlačiarne, overte si kompatibilitu tonera a vybranej použitej tlačiarne. Túto informáciu nájdete pod záložkou parametre. Zakúpenú repasovanú tlačiareň vám garantujeme dodať s funkčným tonerom, ktorému zostáva minimálne 10 % náplne.

Stav repasovaných tlačiarní

Všetky modely sú dodávané testované, so zárukou a s potrebným príslušenstvom. Pri niektorých modeloch môžete v konfigurátore zvoliť garanciu počtu vytlačených strán, ktorá vám zaručí minimálne opotrebenie vybranej tlačiarne. Pri všetkých kusov HP LaserJet Pro M401 a M402 garantujeme počet natlačených strán do 80 000, takže od nás nikdy nedostanete tlačiareň na konci životnosti.

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 2 produktov
product_image

Tlačiareň HP LaserJet Pro 400 M401DN

TISHPPRO400001

automatický duplex, sieťová karta, použitý toner, kabeláž

Skladom > 20 ks
product_image

Tlačiareň HP LaserJet Pro M402DNE

TISHPPRO400005

automatický duplex, sieťová karta, použitý toner, kabeláž

Skladom 10 kusov
Filtrovať tovar podľa parametrov
Model
Model
Tlač
Technológia tlače
Tlač farieb
Duplex (obojstranná tlač)
Formát tlače
Rýchlosť tlače
Tlač prvej strany
Doporučená mesačná záťaž
Výbava
Sieťové pripojenie
Vstupný zásobník
Prídavný zásobník
Typ náplne/tonera
Zrušiť vybrané filtre