Užívateľ: Neprihlásený
Kategórie produktov
Produktové rady
Produkty / Repasované tlačiarne
ČO VÁM VŠETKO GARANTUJEME?

1

Reklamáciu vybavíme
DO 5 DNÍ

2

Tovar druhý
deň u vás

3

Informácie
dostanete IHNEĎ

4

Okamžitá výmena
poškodenej zásielky

Repasované tlačiarne

Všetky nami dodávané tlačiarne sú v garantovanej kvalite A. Čo u nás tento najvyšší stupeň kvality značí? To nájdete presne popísané v našom článku o garancii kvality tlačiarní.

V sekcii repasované tlačiarne nájdete ako bežné osobné tlačiarne pre domáce použitie alebo do menších firiem, tak veľkokapacitné tlačiarne učené pre veľkú záťaž. Ide výhradne o preverené a spoľahlivé modely výrobcu HP, ktoré sa dodávajú v tisícoch kusoch na náš trh. Vo väčšine prípadov sa jedná o laserové tlačiarne HP Laser Jet.

Ponúkané repasované tlačiarne ocenia všetci, ktorí si tieto modely kúpili ako nové a vlastné pre nich väčšie množstvo tonerov. Tieto použité tlačiarne už v bežnej distribúcii nenájdete, a ak sa chcete správať ekonomicky a využívať pôvodné tonery, je nákup lacné repasované tlačiarne jedinou možnosťou.

Výbava

Základné modely obsahujú toner a napájací i dátový kábel. Stačí teda len pripojiť a používať. Vyššia radu laserových repasovaných tlačiarní obsahujú sieťovú kartu pre tlač v sieti, takže nebudete obmedzovaní kabelážou, ani jedným konkrétnym počítačom, ku ktorému by ste museli chodiť a nahrávať na neho dokumenty na tlač. Pokročilejšie modely disponujú tiež duplexom pre automatickú obojstrannú tlač, vďaka ktorému môžete ušetriť náklady na papier a tlačiť lacnejšie. Značne rozšírené rozhranie USB umožňuje jednoduchú tlač z akéhokoľvek notebooku, ktorý k tlačiarni pripojíte.

Spotrebný materiál

Ak už máte tonery a potrebujete k nim vybrať vhodný model repasované laserové tlačiarne, overte si kompatibilitu tonera a vybrané použitej tlačiarne. Túto informáciu nájdete pod záložkou parametre.

Stav repasovaných tlačiarní

Všetky modely sú dodávané testované, so zárukou a s potrebným príslušenstvom. Pri niektorých modeloch môžete v konfigurátore zvoliť garanciu počtu vytlačených strán, ktorá vám zaručí minimálne opotrebenie vybranej tlačiarne.

Zobraziť rozšírené filtrovanie
Model
Tisk
Rozmery
Výbava

Model

Technológia tlače

Tlač farieb

Duplex (obojstranná tlač)

Formát tlače

Rýchlosť tlače

Tlač prvej strany

Doporučená mesačná záťaž

Hmotnosť

1

10.6 kg - 11 kg
(3)

Šírka

1

360 mm - 365 mm
(3)

Výška

1

268 mm - 368 mm
(3)

Hĺbka

1

268 mm - 368 mm
(3)

Sieťové pripojenie

Vstupný zásobník

Prídavný zásobník

Typ náplne/tonera

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.