Repasované počítače All in One

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače All in One získavajú na popularite najmä v školskom prostredí, kde sú často využívané ako vybavenie počítačových učební. Pre svoje kompaktné rozmery a jednoduchú správu sa dobre hodia do priestorov, kde je potreba šetriť miestom a kde sa nepredpokladá častý zásah do hardvéru. Musíme však počítať s vyššou cenou ako pri klasických repasovaných počítačoch.


A čo že to vlastne All in One znamená? Označenie prekladáme ako "všetko v jednom" a často sa používa aj skratky AIO. V poňatí spoločnosti Dell ide o mini počítač zo série OptiPlex v prevedení USFF alebo SFF a LCD monitor so štandardom VESA. Tieto sú špeciálnym stojanom spojené do jedného kompaktného celku, ktorý je ľahko prenosný a nezaberá veľa miesta. Viac sa dozviete vo videorecenzii, ktorú sme pre vás nakrútili, prípadne si môžete podobné informácie prečítať v informačnom článku.

Nespornou výhodou týchto zostáv je tiež možnosť výmeny jednotlivých súčastí. Ak budete po rokoch používania potrebovať nový počítač s vyšším výkonom, jednoducho zakúpite novší OptiPlex v prevedení SFF, ktorý do stojana zasadíte. Obdobne možno meniť i LCD monitor, a to za akýkoľvek iný s uhlopriečkou 17" až 24" od spoločnosti Dell či s potrebným VESA štandardom pre uchytenie.