Dell OptiPlex 7060

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Kancelársky počítač Dell OptiPlex 7060 prichádza s procesormi Intel Core 8. generácie s kódovým označením Coffee Lake. Tieto procesory prinášajú novú porciu výkonu, pretože majú oproti predchádzajúcim generáciám viac jadier - Core i3 má novo 4 jadrá a Core i5 obsahuje 6 jadier. Výkonom je preto model OptiPlex 7060 o významný skok napred v porovnaní so svojim predchodcom.

Čo sa týka ďalších komponentov, nájdeme v počítači RAM pamäte typu DDR4 s rýchlosťou až 2666 Hz a maximálnej kapacite až 64 GB. Disky potom môžeme voliť klasické SATA alebo rýchle M.2 aj v super rýchle variante NVMe. Užitočná je prítomnosť USB-C portu.

Dell OptiPlex 7060 nájdeme v troch prevedeniach case - tower, SFF a Micro. Tower býva dodávaný s 260 W zdrojom a podporuje full height PCIe karty. SFF je menšie prevedenie, ktoré môžeme postaviť alebo aj položiť napríklad pod monitor. Napája ho 200 W zdroj a do case môžeme vložiť len low profile PCIe karty. Najmenším prevedením je Micro, ktoré je napájané externým 90 W adaptérom a vďaka jeho naozaj miniatúrne veľkosti ho môžeme ľahko umiestniť napríklad za monitor alebo pod dosku stola.

Ak hľadáte univerzálny počítač, ktorý vám ešte mnoho rokov bude ponúkať vysoký výkon na všetky kancelárske aj domáce práce, Dell OptiPlex 7060 je tu pre vás.

Video