Dell OptiPlex 7060

Radenie podľa
Počet produktov na stránku
Filtrovanie podľa ceny bez DPH
V aktuálnej sekcii 1 produktov

Počítač Dell OptiPlex 7060 SFF

PCDELS7060001

SFF Intel Core i5 8500 3,0 GHz, 8 GB RAM, 256 GB SSD M.2, Intel HD, el. kľúč Windows 10 PRO

Skladom Posledný kus
  Konfigurovať

Kancelársky počítač Dell OptiPlex 7060 prichádza s procesormi Intel Core 8. generácie s kódovým označením Coffee Lake. Tieto procesory prinášajú novú porciu výkonu, pretože majú oproti predchádzajúcim generáciám viac jadier - Core i3 má novo 4 jadrá a Core i5 obsahuje 6 jadier. Výkonom je preto model OptiPlex 7060 o významný skok napred v porovnaní so svojim predchodcom.

Čo sa týka ďalších komponentov, nájdeme v počítači RAM pamäte typu DDR4 s rýchlosťou až 2666 Hz a maximálnej kapacite až 64 GB. Disky potom môžeme voliť klasické SATA alebo rýchle M.2 aj v super rýchle variante NVMe. Užitočná je prítomnosť USB-C portu.

Dell OptiPlex 7060 nájdeme v troch prevedeniach case - tower, SFF a Micro. Tower býva dodávaný s 260 W zdrojom a podporuje full height PCIe karty. SFF je menšie prevedenie, ktoré môžeme postaviť alebo aj položiť napríklad pod monitor. Napája ho 200 W zdroj a do case môžeme vložiť len low profile PCIe karty. Najmenším prevedením je Micro, ktoré je napájané externým 90 W adaptérom a vďaka jeho naozaj miniatúrne veľkosti ho môžeme ľahko umiestniť napríklad za monitor alebo pod dosku stola.

Ak hľadáte univerzálny počítač, ktorý vám ešte mnoho rokov bude ponúkať vysoký výkon na všetky kancelárske aj domáce práce, Dell OptiPlex 7060 je tu pre vás.

Filtrovať tovar podľa parametrov
Procesor
Typ CPU
Počet jadier CPU
Frekvencia CPU
Hodnotenie CPU (Benchmark)
Generácia procesora
Model a prevedenie
Model
Vyhotovenie (typ CASE)
Operačná pamäť
Kapacita operačnej pamäte
Typ operačnej pamäte
Grafická karta
Typ grafickej karty
Model grafickej karty
Hodnotenie grafiky (Benchmark)
Pevný disk
Kapacita pevného disku
Typ pevného disku
Porty
USB 3.0
USB 2
HDMI
VGA
DVI
DisplayPort
eSATA/USB
RJ45
COM
LPT
PS2
Operačný systém
Operačný systém
Výbava
USB-C
Optická mechanika
Zrušiť vybrané filtre