O nás

Čo je našim cieľom

Chceme malým a stredným firmám, ktoré nemajú oproti veľkým korporáciám dostatok financií, poskytnúť špičkové vybavenie a služby rovnako, ako si ich draho vyhotovuje ich nadnárodnej konkurencie.

3 piliere našej filozofie

  1. Použité IT vybavenie už nie je len „špinavý bazár“. Robíme to inak!
  2. Kvalita a servis nové, náklady použitého.
  3. Špičkové produkty a špičkové služby konečne aj pre malé a stredné firmy.

Kde a čo u nás nájdete

V našom sortimente nájdete iba najvyššej rady refurbished počítačov, notebookov, monitorov, serverov, tabletov a projektorov Dell. Ďalej profesionálnej rady tlačiarní HP LaserJet. Naše najsilnejšie stránka je ale špičkový servis, služby a podpora.

Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Rapotíně, kde si možno tovar prehliadnuť, vyskúšať, prípadne zakúpiť. Odpovede na najčastejšie otázky ohľadom kamenné predajne a osobného vyzdvihnutia nájdete medzi najčastejšími otázky.

Kto sme a ako to začalo

Spoločnosť Technimax sro vznikla v roku 2003 transformáciou fyzickej osoby (právna forma podnikania) založené už v roku 1997. Za tú dobu sme sa stali veľmi významným distribútorom repasované techniky. Väčšina našich aktivít je sústredená na veľkoobchodné dodávky určené pre obchodníkov s výpočtovou technikou v Českej republike a na slovenské. Samozrejmosťou je však aj predaj koncovým odberateľom, a to predovšetkým v B2B segmente.

Jindřich Ropek

Jindřich Ropek

Vediem v našej firme skvelý tím ľudí, s ktorým sa snažím vám poskytnúť kvalitné produkty so skvelým servisom a špičkovou podporou. Plánujem dlhodobé projekty, ktorých cieľom je prinášať vám stále kvalitnejšie tovary a lepšie služby za udržateľnú cenu. Sám pre vás tiež programujem eshop a zlepšujem interný systém a proces spracovania tovaru. To všetko s cieľom priniesť vám tovar a služby na úrovni, ktorú inde nenájdete.

Viac o Jindrovi
Jakub Seidl

Jakub Seidl

Snažím sa každú vašu objednávku vybaviť čo najrýchlejšie a bez chýb. S radosťou vám tiež poradím s výberom vhodného produktu po telefóne alebo emailom. Ak máte otázku, bez obáv sa na mňa môžete obrátiť, rád vám pomôžem.

Viac o Kubovi
Ondřej Nawrat

Ondřej Nawrat

Pripravujem pre vás hodnotné informácie vo forme videí, článkov a aktualít. Zaraďujem pre vás nové produkty do eshopu a na základe podkladov mojich kolegov pripravujem popisky, fotografie a iné dokumenty, ktoré vám poskytnú mnoho informácií o ponúkanom tovare. Rád vám tiež poradím prostredníctvo chatu na našom webe.

Viac o Ondrovi
Jakub Neužil

Jakub Neužil

Denne makám na tom, aby ste vždy dostali svoj počítač alebo notebook v dokonalej kondícii. Väčšina ľudí ani netuší, ako obsiahly je proces kontroly a prípravy tovaru na predaj. Som si ale istý, že to má zmysel. Riadim sa jednoduchým pravidlom: Nepustím do predaja nič, čo by som si sám nekúpil.

Viac o Kubovi
Filip Minařík

Filip Minařík

Každý deň mi prejdú rukami desiatky notebookov a počítačov, ktoré testujem, čistím a opravujem. Keď príde veľká dávka rovnakých strojov a ja idem stále dokola, môže sa z práce ľahko stať rutina. Našťastie som vždy v kontakte s kolegami, ktorí mi svojou činnosťou pripomínajú, že každý stroj bude mať svojho majiteľa, a pozornosť, ktorú každému jednotlivému kusu venujem, nie je zbytočná.

Viac o Filipovi
Michal Bureš

Michal Bureš

Som špecialista na tlačiarne a monitory, ktoré testujem a čistím. Mám stanovené prísne normy, čo sa kvality techniky týka, takže sa mi pri pracovnom stole často hromadia palety s nápismi "do likvidácie". Až mi to niekedy príde škoda. Na druhú stranu chápem požiadavky zákazníkov - keby som si sám kupoval LCD monitor, tiež by som vyžadoval jasný obraz bez deformácií farieb a chybných pixlov. U tlačiarní strážim nielen funkčnosť, ale aj stav spotrebného materiálu. Tlačiarne, ktoré prejdú mojim testovaním, vám musí bezchybne slúžiť niekoľko rokov.

Viac o Michalovi
Ladislav Janasz

Ladislav Janasz

S firmou Technimax externe spolupracujem už niekoľko rokov. Kedykoľvek je potrebné niečo doladiť, som k dispozícii na vykonanie remeselníckych prác všetkého druhu. Naša vzájomná spolupráca sa stále rozširuje a novo sa stretávam aj s vami, zákazníkmi, keď rozvážame notebooky a tlačiarne na prenájom v období volieb. Som rád za pozitívne reakcie, ktoré na túto službu poskytujete. Osobný prístup je síce náročný, ale vedie k vašej spokojnosti, a to je dôležité.

Viac o Láďovi
Vladimír Skoumal

Vladimír Skoumal

Riešim nákup tovaru a snažím sa pre vás zaistiť pestrý sortiment výpočtovej techniky, aby si každý zákazník mohol vybral práve to, čo na svoju prácu potrebuje. Hľadám nových dodávateľov a možnosti, ako pre vás zaistiť tovar v tej najlepšej kvalite A+.

Viac o Vláďovi
Petr Foltýn

Petr Foltýn

Som posledný človek, cez ktorého prechádza objednaný tovar. Všetok tovar pred odoslaním ešte kontrolujem, následne dôkladne zabalím a odovzdávam prepravcom do prepravy.

Viac o Peterovi
Filip Matouš

Filip Matouš

Moja práca spočíva v obchodnej činnosti. Starám sa o existujúcich zákazníkov a snažím sa vyhľadávať nové príležitosti. Na vaše prianie vytvorím kalkuláciu alebo individuálnu ponuku.

Viac o Filipovi