Dell OptiPlex 5060

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítač Dell OptiPlex 5060 ponúka vysoký výkon v modernom prevedení. Obsahuje 8. generáciu procesorov Intel Core, ktorá má navýšené počty jadier – Core i3 má novo 4 jadrá a Core i5 dokonca 6 jadier. Rozdiel vo výkone oproti predchádzajúcej generácii je vďaka tomu znateľný. Ďalej sú osadené pamäte typu DDR4 a pevný disk môže byť aj v ultra rýchlom variante M.2 NVMe. OptiPlex 5060 má aj bezpečnostný modul TPM 2.0, takže je pripravený na nasadenie najnovších Windows 11.

Konektorová výbava sa líši podľa typu skrine (micro, SFF, tower) aj špecifikáciu pri prvom predaji. Môžeme sa napríklad stretnúť s prevedením SFF, ktoré má z video výstupov iba 2x DisplayPort, alebo môžeme nájsť SFF s DisplayPortmi a HDMI či VGA. Vždy ale vo výbave nájdeme 5x USB 3.1 a 1x USB-C. Samozrejmosťou je RJ-45 pre pripojenie k sieti a audio konektor.

Ak hľadáte moderný počítač pre kancelárske alebo domáce použitie, Dell OptiPlex 5060 je tým najnovším, čo je možné v roku 2021 na poli repasovanej výpočtovej techniky nájsť. Procesor so zvýšeným počtom jadier a pripravenosť na Windows 11 robí z OptiPlexu 5060 dobrú investíciu na mnoho ďalších rokov. Pokiaľ ale potrebujete lacnejšie počítače, pozrite sa na predchádzajúcu generáciu, model Dell OptiPlex 7040.