Dell Precision T7600

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Grafické stanice Dell Precision T7600 sú najvyšším radom série TX600. Ide o robustné stroje so špičkovým výkonom a širokými možnosťami rozšírenia, ktoré sú konštrukčne i technologicky navrhnuté pre maximálnu spoľahlivosť pri práci s komplexnými 3D projektmi, vykonávaní simulácií či analýzach veľkého množstva dát. Už klasikou pri modeloch Dell Precision je zaistenie kompatibility HW a profesionálneho CAD SW, ako svedčí certifikácia ISV.

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii stanice Dell Precision T7600 s CPU Intel Xeon.

Novinkou sú pokročilé technológie pre dlhodobú spoľahlivosť pamäte RAM, podporu kariet nVidia Tesla vďaka technológii Maximus, a ďalšie vylepšenia, ktoré posúvajú Dell Precision T7600 smerom k .

O výpočtový výkon sa starajú až dva osemjadrové procesory Intel Xeon s technológiou AVX z rodiny procesorov E5-2600. U dvojprocesorových modelov je k dispozícii 16 DIMM slotov s prepojením quad-channel, ktoré pojmú až 512 GB operačnej pamäte. Profesionálne grafické karty nVidia Quadro či AMD FirePro môžeme pripojiť až tri súčasne a napájať ich celkom 675W z 1300W napájacieho zdroja. Do Precision T7600 je možné pripojiť až 4 pevné disky s veľkosťou 3,5 ", alebo až 8 malých 2,5" diskov. Prítomný je integrovaný radič s podporou RAID 0, 1, 5 i 10. Ďalšie podrobné špecifikácie nájdete v oficiálnej dokumentácii od výrobcu.

Rad Dell Precision T7600 je naozaj pre tých najnáročnejších. Pokiaľ je pre vás jeho výkon až zbytočne vysoký, môžete zvážiť nižší model Precision T5600 alebo T3600. K dispozícii je tiež predchádzajúca generácia najvyššej triedy, model Precision T7500. Kompletnú ponuku potom nájdete v sekcii repasované počítačov.

Viac

Video