Dell Precision T5600

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Stanica Dell Precision T5600 patrí do strednej triedy série TX600. Ide o veľmi výkonné stroje v modernom case so širokými možnosťami rozšírenia. Vnútro skrine a usporiadanie komponentov je konštrukčne riešené pre zaistenie dostatočného chladenia aj pri celodennej práci s komplexnými 3D projektmi, vykonávaní simulácií či analýzach veľkého množstva dát. Dobrým zvykom pri modeloch Dell Precision je certifikácia ISV, ktorá zabezpečuje kompatibilitu medzi HW a profesionálnym grafickým SW.

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii profesionálnej stanice Dell Precision T5600.

V modeli sú prítomné nové pokročilé technológie, ako Dell Reliable Memory pre dlhodobú spoľahlivosť RAM pamätí, nVidia Maximus pre podporu kariet nVidia Tesla, a ďalšie vylepšenia, ktoré stavajú Dell Precision T5600 na popredné priečky v oblasti efektívnej práce s CAD aplikáciami. O výpočtový výkon sa starajú až dva osemjadrové procesory Intel Xeon s technológiou AVX z rodiny procesorov E5-2600. U dvojprocesorových modelov je k dispozícii 8 DIMM slotov s prepojením quad-channel, ktoré pojmú až 128 GB operačnej pamäte. Profesionálne grafické karty nVidia Quadro či AMD FirePro môžeme pripojiť až dve súčasne a napájať ich celkom 300W z 820W napájacieho zdroja. Do Precision T5600 možné pripojiť až 2 pevné disky s veľkosťou 3,5", alebo až 4 malé 2,5" disky. Obvyklý je tiež radič PERC H310 s podporou RAID 0, 1, 5 i 10. Ďalšie podrobné špecifikácie nájdete v oficiálnej dokumentácii od výrobcu.

Model Dell Precision T5600 je určený pre ozajstných špecialistov. Pokiaľ ale potrebujete ísť ešte ďalej, môžete zvážiť najvyšší model Precision T7600. Na druhej strane spektra je stále veľmi výkonný, ale lacnejší model Dell Precision T3600. K dispozícii je tiež predchádzajúca generácia strednej triedy, model Precision T5500. Kompletnú ponuku potom nájdete v sekcii repasované počítačov.

Viac

Video