Garancia kvality tovaru dodávaného firmou Technimax

Garancia kvality tovaru dodávaného firmou Technimax

Nemáte žiadne skúsenosti s nákupom repasovanej techniky? Máte zlú skúsenosť s nákupom v bazáre alebo cez inzerát? Bojíte sa kupovať mačku vo vreci? Už nemusíte!

Všetci vieme, že použitý tovar už v rámci svojej povahy musí vykazovať nejaké znaky opotrebovania. Je však potrebné definovať, aký je rozdiel medzi bežne opotrebovaným, poškodeným alebo zničeným produktom.

Preto sme pre vás pripravili sériu článkov, ktoré sa neobmedzujú len na obvyklé frázy definujúce stav tovaru, akými sú: zánovné, z predvádzacej akcie, vynikajúci stav, ako nové, kvalita A, bez vád atď. Žiadny z týchto popisov vám presne neurčí, v akom stave skutočne tovar od dodávateľa dostanete.

Repasovaná technika Dell

Repasovaná technika Dell u nás na predajni

U nás len kvalita A+

Väčšina firiem tovar delí do skupín podľa kvality. Najčastejšie to je A+, A, A-, B +, B, B-, atď. Kto sa v tom má vyznať? Všetci predsa chceme pekný notebook a nechceme sa zaoberať hromadou skratiek, a u každého kusu skúmať, čo ktorá skratka znamená. Pre váš komfort, pokoj a istotu dodávame tovar jedine v kvalite A+, ktorú definujeme v nasledujúcich textoch. Všetko, čo nevyhovie tejto garancii, vyraďujeme na náhradné diely alebo likvidujeme.

Áno, je to finančne náročné a niektoré produkty tak môžu byť u nás drahšie ako u konkurencie, ale veríme, že našu garanciu kvality oceníte. Chcete predsa pekný, nepoškodený tovar v konfigurácii, ktorú potrebujete. Pre tento účel pre vás máme pestrý sortiment použitých notebookov, počítačov, monitorov, tlačiarní a serverov, u ktorých garantujeme kvalitu A+. Žiadne „béčka“! Jednoducho si vyberte produkt a spoľahnite sa na nás! Až tak je to jednoduché!

Stav tovaru garantujeme a presne definujeme

Dnes už je samozrejmé, a to nielen v našej firme, že repasovaná technika je niekoľkokrát testovaná, čistená, s poslovenčenou klávesnicou, inštaláciou OS (ak je v cene dodávky), so zárukou až 4 roky, bez chýb a poškodení. Nechceme vás ale lákať na otrepané frázy a chváliť naše produkty týmto neurčitým popisom.Chceme byť svojím popisom konkrétny, preto vám stav tovaru garantujeme, a ak sľúbené nedodržíme, môžete tovar okamžite vrátiť. Nebudeme sa na vás hnevať, len poďakujeme za váš názor. Buďte bez obáv!

Nielenže opis v predchádzajúcom odseku bez výnimky plníme, ale pridávame aj niečo naviac. Definujeme vlastnú garanciu kvality presne a záväzne.

Sľubujeme, že všetok dodaný tovar bude v kvalite definovanej nasledujúcimi článkami: