Dell Precision T3600

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Pracovné stanice Dell Precision T3600 sú výkonné počítače na grafické práce a zložité výpočty, ktoré majú oproti predchádzajúcej generácii úplne prepracovaný dizajn. Vďaka kvalite a dlhodobej spoľahlivosti značky Dell sa môžete spoľahnúť nielen na vysoký surový výkon, ale tiež na celkovú vyladenosť zostavy, prepracovaný systém chladenia vnútorných komponentov a široké možnosti rozšírenia. Zostava je certifikovaná združením nezávislých výrobcov SW (ISV) pre zaručenie bezproblémového fungovania profesionálnych aplikácií z oblasti 3D grafiky, projektovania, tvorby digitálneho obsahu a vizualizácií. Viac v našej video recenzii.

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii spoľahlivej pracovnej stanice Dell Precision T3600.

Dell Precision T3600 je poháňaný procesormi Intel Xeon radu E5-1600 či E5-2600, v ktorých je obsiahnutých až 8 jadier. K dispozícii sú štyri DIMM sloty pre pamäte RAM typu DDR3, ktoré môžu spolupracovať skrz Quad channel. Pre grafické karty sú vyčlenené hneď dva PCI Express sloty, ktoré si spoločne s až 635W zdrojom poradia s odberom grafických kariet do 300W. Stroj býva zvyčajne dodávaný s pracovnými kartami nVidia Quadro či AMD FirePro. Pre ukladanie dát je možné využiť dva 3,5" alebo až štyri 2,5" pevné disky, vrátane diskov typu SAS a SSD. Podrobnejšie špecifikácie nájdete v oficiálnej dokumentácii výrobcu.

Ak je pre vás rad Dell Precision T3600 až zbytočne príliš výkonný a drahý, môžete sa pozrieť na predchádzajúcu generáciu, obľúbený model Precision T3500. Výkonnejšie konfigurácie nájdete medzi modelmi Dell Precision T7500. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac