Dell Precision T7500

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače Dell Precision T7500 sú v prevádzke tiché, ale výkonovo obrovské. V kombinácii s IPS monitoromide o ideálnu voľbu na náročnú prácu s videom a grafikou. Procesory Intel Xeon novej generácie s technológiou Intel QuickPath zabezpečí, že o výpočtový výkon nebudete mať núdzu. Vďaka pokročilým technológiám sa procesor neprehrieva ani po dlhšej dobe v režime Intel Turbo Mode, ktorý zvyšuje výkon pre aplikácie, využívajúce jedno jadro i viac jadier. Ventilátory, špeciálne navrhnuté spoločnosťou Dell, sa starajú o efektívne chladenie pri minimálnej hlučnosti, a to aj v maximálnej záťaži. Aj pre svoj obrovský výkon je stroj prívetivý k životnému prostrediu a za správu energie si vyslúžil certifikáciu ENERGY STAR 5.0.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel 5520 a procesorom radu Intel Xeon QuadIntel Xeon Hexa. Rychlá operačná pamäť môže byť s prídavnou kartou rozšírená až na úctyhodných 192 GB. Stroj má dva PCI Express x16 sloty na grafickú kartu a je najčastejšie dodávaný s kartami NVIDIA Quadro alebo ATI FirePro. Nechýba ani optická DVD či Blu-ray mechanika. Rozmery počítača a ďalšie užitočné informácie nájdete na oficiálných stránkách výrobcu.

Ak je pre Vaše účely rad Dell Precision T7500 cenovo príliš náročný, môžete sa pozrieť po lacnejšom počítači Dell Precision T3500. Zaujímať by Vás mohli aj ďalšie modely s procesormi Intel Xeon Hexa. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac