Dell OptiPlex 960

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače radu Dell OptiPlex 960 v prevedení Mini-Tower, Desktop a Small Form Factor sú určené pre bežných užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý stroj na každodenné použitie. Preverená značka Dell a výborný pomer ceny a výkonu sú vhodným riešením aj pre firemnú sféru. K počítaču môžete pripojiť až štyri monitory a vytvoriť si tak pracovné prostredie s nevídanými možnosťami. Spoločnosť Dell tiež vyvinula riešenie na redukciu hluku, takže sa môžete tešiť na prácu či zábavu nerušenú nepríjemným hučaním. Počítače sú navyše vyvíjané s ohľadom na životné prostredie a nízku energetickú náročnosť.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel Q45 Express a viacjadrovým procesorom rady Intel Core 2 Quad, alebo Intel Core 2 Duo. Operačná pamäť RAM môže byť rozšírená až na 8 GB. Rozmery počítača sa líšia podľa prevedenia a nájsť ich môžete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Pokiaľ je pre Vaše účely rad OptiPlex 960 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po výkonnejšom modeli Dell OptiPlex 980. Zaujímať by Vás taktiež mohol o niečo lacnejší počítač Dell OptiPlex 760. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac