Dell OptiPlex 760

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell OptiPlex 760 vychádza svojou koncepciou z veľmi obľúbeného predchodcu OptiPlex 755, s ktorým má spoločný nielen dizajn, ale rad technických parametrov.

Vnútorná koncepcia je až na niekoľko detailov zhodná so 755, avšak u tohto modelu je už použitý novší chipset, a to Intel Q43 Express. Dell OptiPlex 760 je osadzovaný tromi typmi procesorov, a to Intel Core 2 Duo, Quad a Celeron. Pamäťové moduly tu nájdete ešte v typu DDR2 s rýchlosťou 667 alebo 800 MHz. Všetky štandardné prevedenia skrine umožňujú použitie až 4 modulov pamätí súčasne. Jedinou výnimkou je najmenšie prevedenie USFF s iba dvoma slotmi na pamäte RAM.

OptiPlex 760 bol výrobcom navrhnutý predovšetkým pre náročnú podnikovú sféru so špecifickými potrebami na zabezpečenie, bezporuchovosť, životnosť a jednoduchú správu. Množstvo používateľov tiež veľmi pozitívne hodnotí nízku spotrebu stanice a veľmi tichý chod.

Veľké podniky iste poteší možnosť centralizovanej správy a údržby pomocou prevažne automatických režimov. Toto riešenie sa zdá byť z dlhodobého hľadiska veľmi efektívne a v budúcnosti veľmi vyhľadávané.

Dell OptiPlex 760 ide doplniť o celú škálu značkových bezpečnostných prvkov a väčšine hrozieb už týmto predchádzať. Pokiaľ je pre vás ochrana vašich dát na prvom mieste, je 760 pre vás tým správnym riešením.

Dell OptiPlex 760 ide bez obáv odporučiť všetkým zákazníkom požadujúcim úplnú spoľahlivosť a bezporuchový chod po dlhé roky. Ako alternatívu ponúkame lacnejšie počítače Dell OptiPlex 755 alebo naopak výkonnejšie a v súčasnej dobe veľmi žiadané stroje OptiPlex 780.

Viac