Dell OptiPlex 980

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače radu Dell OptiPlex 980 v prevedení Mini-Tower, Desktop a Small Form Factor sú určené pre užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný stroj na každodenné použitie. Preverená značka Dell a výborný pomer ceny a výkonu sú vhodným riešením aj pre firemnú sféru. K počítaču môžete pripojiť až štyri monitory a vytvoriť si tak pracovné prostredie s nevídanými možnosťami. Spoločnosť Dell tiež vyvinula riešenie na redukciu hluku, takže sa môžete tešiť na prácu či zábavu nerušenú nepríjemným hučaním. Počítače sú navyše vyvíjané s ohľadom na životné prostredie a nízku energetickú náročnosť, čomu dopomáha riadenie spotreby Dell Energy Smart. K dispozícii sú tiež voliteľné riešenia pre ochranu dôležitých dát. Skrine počítačov sú prispôsobené pre bezproblémový prístup k HW bez použitia náradia.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel Q57 Express a procesorom rady Intel Core i5 alebo Intel Core i7. Rýchla operačná pamäť RAM DD3 môže byť rozšírená až na 16 GB. Rozmery počítača sa líšia podľa prevedenia a nájsť ich môžete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Pokiaľ je pre Vaše účely rad OptiPlex 980 nedostačujúci, môžete sa pozrieť po výkonnejšom modeli Dell OptiPlex 990. Zaujímať by Vás taktiež mohol o niečo lacnejší počítač Dell OptiPlex 960. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac