Dell OptiPlex 755

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

OptiPlex 755 spolu so 745 ako prvé umožnili v segmente stolových počítačov Dell používať dvojjadrové procesory a otvorili tak dvere náročnejším aplikáciám s vyššími požiadavkami na výkon stroja.

Našou distribučnou sieťou prešli tisíce týchto počítačov a aj v tomto množstve boli tieto stroje považované za veľmi spoľahlivé a bezporuchové. Na tomto mieste je však potrebné upozorniť, že sa objavovali problémy v nasadení starších operačných systémov (napríklad Windows XP), kedy dochádzalo k samovoľným reštartom počítača. Pri práci s novším operačným systémom Windows 7 sa tieto problémy neprejavovali. Dlhým skúmaním sme zistili, že všetky komplikácie možno ľahko odstrániť aktualizáciou BIOSu na najnovšiu verziu. Z tohto dôvodu sme tiež začlenili tento proces do prípravy a kontroly všetkých počítačov Dell OptiPlex 755 prechádzajúcich naším skladom. Od toho okamihu sa popisovaný problém už neobjavil..

Dell dodáva tento model, ako už je zvykom, vo štyroch variantoch. Tá najväčšia, teda tower, má hmotnosť menej ako 20 kg a rozmery 41 x 18 x 43 cm. Desktopové prevedenie má hmotnosť približne 12 kg a narástlo do rozmerov 11 x 40 x 35 cm. Prevedenie SFF je zmenšené na rozmery 9 x 31 x 34 cm a hmotnosť znížená na menej ako 10 kg, čo z tohoto variantu robí veľmi atraktívny stroj. Posledné a najmenšie je prevedenie USFF s rozmermi len 26 x 9 x 25 cm a hmotnosťou niečo málo cez 11 kg.

Model OptiPlex 755 je osadzovaný procesormi Intel Core 2 Duo, Quad, či Celeron a má implementovaný chipset Intel Q35 Express.

Repasované počítače Dell OptiPlex 755, a v podstate tiež lacnejšie počítače Dell OptiPlex 745, sú vhodné pre všetkých zákazníkov vyžadujúcich spoľahlivosť, stabilitu a veľmi tichý chod.

Dell OptiPlex 755 odporúčame všetkým uživateľom, ktorí radi ušetria, ale súčasne dbajú na štýl, precíznosť a kultúru pracovného prostredia, ktoré podtrhuje veľmi tichý chod týchto stolných počítačov.

Viac