Dell Precision T3400

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Počítače Dell Precision T3400 sú poctivé stroje, ktoré ponúkajú veľmi dobrý pomer cena / výkon. Ako už je však v spoločnosti Dell zvykom, nejde iba o výkon, ale v neposlednom rade aj o kvalitu spracovania, spoľahlivosť a premyslenosť celého riešenia. Rad Precision T3400 je zameraná na náročných užívateľov, podobne ako notebooky Dell Precision, ktorí potrebujú výpočtovú silu pre špecializované úkony. Model je držiteľom certifikácie ISV, zaisťujúcej bezproblémový a plynulý beh programov, určených napríklad pre tvorbu digitálneho obsahu, dizajn, strojné návrhy, vývoj softvéru a financie.

Počítače sú dodávané s chipsetom Intel X38 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core 2 Duo alebo Intel Core 2 Quad, a to až do verzie Quad Extreme. O vykresľovanie obrazu sa stará jedna z grafických kariet Nvidia Quadro alebo ATI FireGL. Case má rozmery 44,7cm x 17,1cm x 46,8cm a váži 17,7kg. Počítač je osadený radom slotov a umožňuje pripojenie dvoch grafických kariet a dvoch 3,5 "pevných diskov.

Ak je pre Vaše účely rad T3400 nevyhovujúci, môžete sa pozrieť na nasledujúcu generáciu, model Dell Precision T3500. Zaujímať by Vás mohol tiež výkonnejší model rovnakej generácie, Dell Precision T5400. Ďalšie kvalitné repasované počítače nájdete v sekcii repasované počítače.

Viac informácií na oficiálných stránkách výrobcu.

Viac

Video
youtube_WdUKzx_HMIo