Dell Precision T3500

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Pod týmto názvom sa skrýva nástupca veľmi úspešného modeluDell Precision T3400, ktorý vo svojej dobe vládol predaju repasovaných pracovných staníc a je dodávaný vo variantoch s dvojjadrovým, štvorjadrovým a šesťjadrovým procesorom. Novší rad Precision T3500 už obsahuje procesory série XEON 3500 a 5500 s vyšším hodnotením v benchmarku, pamäte typu DDR3 a mnoho ďalších vylepšení.

Vo vnútri a vonku

Skriňa stanice Precision T3500 je na prvý pohľad totožná so starším modelom, ale mnoho vylepšení sa skrýva vo vnútri. Mimo spomínaného procesora tu nájdete chipset Intel X58 a grafické karty nVidia Quadro FX 4800, 3800, 1800, 580, NVS295 alebo ATI FirePro V8700, 5700 a V3750 s podporou duálneho zobrazenia na viac ako jednom monitore.

Zameranie

Dell Precision T3500 je navrhnutý pre náročnejších užívateľov so záujmom o grafiku alebo strih videa. Dell zapracoval tiež na ISV certiifikácii stroja pre aplikácie CATIA, Pre \ ENGINEER, NX, Inventor, One Space, MasterCAM, ANSYS, Patran, 3D Studio Max, LightWave 3D atď. Vďaka profesionálnym grafickým kartám nVidia Quadro a AMD FirePro je vhodný pre prácu s komplexnými 3D projektmi.

Konštrukcia

Pevná kovová skriňa po rozmeroch 44 x 17 x 47 cm je uspôsobená na použitie ako zvisle (tower) tak vodorovne (desktop). Celková hmotnosť stroja sa vyšplhala na 18 kg, čo je dané predovšetkým pevnou a prepracovanou konštrukciou s mnohými komorami a ventilačnými otvormi.

Distribúcia

T3500 dodávame na trh od roku 2013, kedy tiež tento rad získal veľkú obľubu u našich zákazníkov. Veľmi žiadaný model sme začali dodávať aj vo variantu so šesťjadrovými procesorom a celkom sme predali takmer tisíc kusov týchto Precision. Obrovský záujem zo strany zákazníkov nás donútil držať tento model stále skladom a pripraviť si dostatok náhradných dielov pre prípadné záručné alebo pozáručné opravy.

Poruchovosť

Poruchovosť Dell Precision T3500 sa u nás pohybuje niekde okolo hranice 0,5 % a obmedzuje sa zvyčajne na závadu pevného disku, prípadne pamäte RAM. Toto je veľmi dobrá správa pre všetkých majiteľov týchto strojov. Pevný disk (za predpokladu poctivého zálohovania) aj pamäť RAM možno za výhodných cenových podmienok ľahko vymeniť, čo neplatí u radov Precision T5500 a T7500.

Prečo precision?

Rad zákazníkov sa nás pýta, prečo nekúpiť bežný spoľahlivý kancelársky počítač OptiPlex a investovať do Precision. Odpoveď je jednoduchá. Výkonná grafická karta, prepracovanejší a lepšie chladený case, rýchlejšie procesory, možnosť použitia viacerých pevných diskov zapojených do RAIDu, možnosť osadenia vyššej kapacity RAM, HDD a škálovateľnosť celého systému s podporou výkonnejšieho zdroja.

Viac

Video
youtube_tp29Va2s6cE