Refurbished počítače Core 2 Duo

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty
Intel Core2 Duo

Procesory Intel Core 2 Duo boli v oblasti repasovaných počítačov jedným z najrozšírenejších desktopových procesorov vôbec. Nájdeme je najmä v počítačoch Dell OptiPlex 780, kde zaujímajú pozíciu lacného, avšak plne dostatočného riešenia. Majú veľmi široké využitie v kancelárii, obchode, ale aj doma na prehliadanie internetu, prácu s dokumentmi i sledovanie multimédií. Ich nástupcom sú procesory Intel Core i, najčastejšie typu Intel Core i5.

Technológia Intel Core

Intel Core 2 Duo sú dvojjadrové 64 bitové procesory založené na technológii Core. Väčšie L1 a L2 pamäte vedú spoločne s "chladnou" technológiou Core k vyššiemu výkonu, a to až o 33 % (u videa) oproti procesorom Intel Pentium s rovnakou frekvenciou.

Rady dvojjadrových procesorov Intel Core 2 Duo sú označené písmenom "E". Veľká výhoda týchto procesorov spočíva v menšom odbere prúdu a tým k zníženiu zahrievania procesora. Vďaka nižším teplotám vo vnútri skrine je šetrená životnosť vnútorných komponentov.