HP LaserJet 4015

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Podniková veľkokapacitná tlačiareň radu HP LaserJet P4015 splní bezpečnostné i rýchlostné požiadavky stredných a veľkých firiem. Vďaka vstavanému tlačovému serveru HP Jetdirect môžete rýchlo a bezpečne tlačiť aj zo vzdialeného počítača. Okrem štandardných možností zabezpečenia umožňuje tiež využiť bezpečnostné riešenia tretích strán, alebo si môžete jednoducho vybrať svoju zložku, zadať PIN kód a tlačiť svoje dokumenty, ku ktorým sa nikto iný nedostane. V ovládaní Vám pomôže šikovný štvorriadkový grafický display. Pomocou doplnkov a rozšírení môžete tlačiareň prispôsobiť svojim požiadavkám - podávač na až 1500 listov papiera, možnosti obojstrannej tlače, potlače obálok a ďalšie.

Tlačiť je možné v rozlíšení až 1200 dpi. Tlačiareň Vám poslúži na vytlačenie až 225 000 strán mesačne, a to rýchlosťou až 52 strán za minútu. K dispozícii je vo verzii P4015n, P4015dn, P4015tn a P4015x..

Ak vám táto tlačiareň nevyhovuje, skúste sa pozrieť po inej veľkokapacitnej tlačiarni z našej ponuky. Ak potrebujete aj kopírovať a skenovať, iste Vašu potrebu uspokojí niektorá z multifunkčných tlačiarní. Ďalšie kvalitné repasované tlačiarne nájdete v sekcii repasované tlačiarne.

Viac