Vyžadujem obojstrannú tlač

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Vyžadujem obojstrannú tlač, ktorá je pre mňa zásadným kritériom. Obojstrannou tlačou je možné výrazne ušetriť na nákladoch.

Lacnejšie modely tlačiarní ponúkajú tzv. ručnú duplex, teda ručnú obojstrannú tlač, ktorá vyžaduje ručné obracanie papiera obsluhou tlačiarne. Zvážte, či je toto vhodným riešením, pretože podľa skúseností je to veľmi nepraktické a často sa oplatí investovať niekoľko sto korún navyše do obstarania tlačiarne s automatickou duplexnou tlačou, kedy sa tlačiareň postará o všetko sama automaticky. Zvyčajne vytlačí prvú stranu, papier sama otočí a vytlačí stranu druhú. Až potom vám papier vysunie.

Ak je u tlačiarne uvedené "s duplexom", garantujeme dodanie tlačiarne s automatickou obojstrannou tlačou.

TIP: Viete, že za minimálny príplatok u nás môžete nakúpiť repasované tlačiareň s novým, úplne plným tonerom, ktorý má väčšiu kapacitu než štartovací toner u novej tlačiarne?