Dell Precision 3630

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Moderná pracovná stanica Dell Precision 3630 prekvapí svojim kompaktným mini tower prevedením. Na prvý pohľad si počítač ľahko pomýlime s bežným kancelárskym PC, avšak vo vnútri nájdeme výkon zodpovedajúci profesionálnym Precisionom. Vďaka moderným procesorom Intel Xeon alebo Intel Core 8. a 9. generácie môžeme počítať s vysokým výkonom aj podporou Windows 11. Profesionálne grafické karty nVidia Quadro zaisťujú plynulosť a spoľahlivosť pri práci s náročnými CAD projektmi. Pamäť RAM DDR4 môže dosahovať kapacitu až 128 GB a osadiť je možné celkom až 5 diskov.

Na našom blogu si môžete prečítať recenziu pracovnej stanice Dell Precision 3630.

Pokiaľ je pre vás naša aktuálna ponuka modelu Precision 3630 nevyhovujúca, pozrite sa do sekcie repasovaných počítačov na grafiku a CAD, kde nájdete mnohé ďalšie modely a konfigurácie pracovných staníc Dell.