Dell OptiPlex 7080 tower

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell OptiPlex 7080 tower je najväčším z možných prevedení tohto modelu. Počítač je vďaka priestrannej skrini dobre konfigurovateľný a rozšíriteľný, takže z neho je možné vytvoriť aj veľmi výkonný PC na úrovni Precisionov či herných počítačov. V princípe ide však stále predovšetkým o spoľahlivý kancelársky PC.

Základom je procesor Intel Core 10. generácie v rade i3 až i9, pričom najčastejšie sa stretneme so šesťjadrovým Core i5. K dispozícii sú 4 DIMM sloty na RAM DDR4, ktorej celková kapacita môže dosahovať až 128 GB. Pevnými diskami je možné osadiť 4 SATA a 2 M.2 sloty, čo je určite viac, než bežný užívateľ využije. Zaujímavosťou pri toweroch je variabilita napájacích zdrojov, ktoré môžu mať 260W, 360W, alebo 500W. S naposledy spomínaným zdrojom je počítač schopný napájať aj výkonné grafické karty až do príkonu 215W, napríklad nVidia RTX 2070 Super. Vďaka týmto možnostiam môžeme z OptiPlexu 7080 ľahko vytvoriť aj veľmi výkonný herný počítač alebo pracovnú stanicu na CAD či strih videa.

Ak hľadáte moderný počítač, ktorý nebude mať problém s najnovšími aplikáciami a náročnou prácou na viacerých monitoroch, a ktorý budete môcť v budúcnosti ďalej rozširovať, je Dell OptiPlex 7080 tower tou správnou voľbou. Pokiaľ je pre vás tento model príliš nákladný, môžete sa pozrieť napríklad na lacnejšie Dell OptiPlex 7040. Kompletnú ponuku nájdete v našej sekcii repasovaných počítačov.