Dell Latitude XT

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Konvertibilný notebook/tablet Dell Latitude XT je prvým riešením spoločnosti Dell, ktoré kombinuje výhody prenosného notebooku s plnohodnotnou klávesnicou a dotykovým displejom navyše, spoločne s prednosťami tabletu s dotykovou obrazovkou pre pohodlné intuitívne ovládanie prstami a špeciálny stylus, vďaka ktorému môžete na obrazovku kresliť ako na papier. Displej vybraných modelov navyše disponuje zvýšeným maximálnym jasom pre pohodlné použitie na cestách za slnečného počasia.

Notebooky sú dodávané s procesormi radu Intel Core 2 Solo či Intel Core 2 Duo. O vykresľovanie obrazu sa stará integrovaný grafický čip ATI Radeon X1250 UMA. Vďaka display o veľkosti 12,1" majú notebooky veľmi malé rozmery 29,7cm x 2,5cm x 21,8cm a vážia len 1,61kg aj s batériou. Dotykový display ponúka rozlíšenie 1280x800.

Nástupcom notebooku je model Dell Latitude XT2. Zaujímať by Vás mohli tiež ďalšie ľahko prenosné notebooky s uhlopriečkou 10" až 13". Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.