Dell Latitude XT2

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Konvertibilný notebook / tablet Dell Latitude XT2 ponúka pohodlie ľahko prenosného notebooku s plnohodnotnou klávesnicou a s dotykovým displejom navyše, a zároveň prináša výhody tabletu s multitouch obrazovkou pre pohodlné intuitívne ovládanie prstami a špeciálny stylus, vďaka ktorému môžete na obrazovku kresliť ako na papier. Displej vybraných modelov navyše disponuje zvýšeným maximálnym jasom pre pohodlné použitie na cestách za slnečného počasia. K dispozícii sú aj verzie s optickou DVD mechanikou pre ešte väčšie pohodlie Vašej práce.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Intel Small Form Factor (ULV) Montevina a procesorom radu Intel Core 2 Duo.O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel Integrated Graphics Media Accelerator 4500MHD. Vďaka displeju o veľkosti 12,1" majú notebooky veľmi malé rozmery 29,7cm x 2,7cm x 22cm a vážia len 1,64kg aj s batériou. Dotykový displej ponúka rozlíšenie 1280x800.

Latitude XT2 je nástupcom lacnejšieho notebooku Dell Latitude XT. Zaujímať by Vás mohli tiež ďalšie ľahko prenosné notebooky s uhlopriečkou 10" až 13". Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií na oficiálnych stránkach výrobcu.

Viac