Dell Latitude E7240

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Ultrabooky Dell Latitude E7240 sú rozmerovo malé, avšak výkonnostne obrovské. Odolné hliníkové šasi a práškovo lakovaná základňa sú zárukou nadmernej odolnosti a prémiového vzhľadu. Stroj je tenký len 2 cm a v spojení s hmotnosťou 1,36 kg sa z neho stáva ideálny spoločník na cesty a do terénu. Vďaka SSD diskom neobsahuje ultrabook pohyblivé časti a ochrana vašich dát pred mechanickým poškodením je tak na ešte vyššej úrovni. Dotykový displej na vybraných modeloch je vystužený uhlíkovými vláknami a chránený sklom Corning Gorilla Glass NBT, takže sa môžete spoľahnúť na jeho citlivosť, optimálny jas a dlhú trvanlivosť.

Ďalšie informácie a postrehy z praxe nájdete v našej recenzii ultrabooku Dell Latitude E7240.

Pre ešte vyššie zabezpečenie vašich dát ponúka ultrabook čítačku odtlačkov prstov a bezkontaktnú čítačku čipových kariet. Stroje sú dodávané s nízkonapäťovým procesorom 4. generácie radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará pokročilý grafický čip Intel Integrated HD Graphics 4400. Vďaka displeju o veľkosti 12,5" majú notebooky veľmi kompaktné rozmery 31cm x 2cm x 21,1cm a vážia len 1,36kg aj s batériou. Displej ponúka rozlíšenie 1366x768 alebo Full HD 1920x1080, a to podľa konkrétneho modelu. Je tiež nutné vyzdvihnúť rýchlu pamäť RAM o frekvencii až 1600 MHz a veľkosti až 16GB.

Pokiaľ je pre vás model E7240 nedostačujúci, pozrite si nasledujúcu generáciu, Dell Latitude E7250. Zaujímať by vás mohol aj Dell Latitude E7440 s väčším 14" displejom. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Viac

Video