Dell Latitude E5440

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Dell Latitude E5440 je jedným z najlacnejších notebookov s obľúbenou 14" uhlopriečkou. Tento rozmer notebookov je obľúbený pre svoju univerzálnosť - ľahko sa prenáša, a pritom je dostatočne veľký, aby na ňom išlo pohodlne pracovať. Pre ešte vyšší komfort môžete využiť dokovaciu stanicu Dell PR02X alebo PR03X, vďaka ktorej budete moc pripojiť viacero externých monitorov. Notebook Dell Latitude E5440 nájdeme aj v konfigurácii s dedikovanou grafickou kartou nVidia GeForce GT 720M, ktorá spríjemní prácu s multimédiami. Ide skrátka o univerzálny notebook s univerzálnymi možnosťami využitia.

Ak preferujete odolnejší model s robustným Tri-metal šasi, pozrite sa na ponuku notebookov Dell Latitude E6440. Zaujímať by vás mohol aj väčší 15,6" model predchádzajúcej generácie, Dell Latitude E6530. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video