Dell Latitude E6530

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude E6530 sú špecifické svojou efektivitou a kvalitným dielenským spracovaním. Šasi je chránené prevedením Tri-Metal, testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G. Pevný disk je vybavený gumovou izoláciou, ktorá poskytuje ochranu pred vibráciami a chráni tak Vaše dáta. Zabudované čidlo voľného pádu navyše ochráni Váš disk v prípade, že notebook spadne. Rohy sú chránené horčíkovou zliatinou a vďaka rozšíreným možnostiam vzdialenej správy batérie a systému BIOS je uľahčená správa vo firemnom prostredí.

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii firemného notebooku Dell Latitude E6530.

Rad notebookov E 6530 sa môže pochváliť aj minimalizovanou spotrebou, a to vďaka efektívnemu zdroju napájania a riadeniu spotreby Dell Battery Management Utility. Technológia Express Charge potom zabezpečí dobitie batérie notebooku na 80% už približne za hodinu a USB Powershare umožňuje nabíjanie rôznych zariadení z USB portu, aj keď je notebook v režime spánku. Pre efektivitu práce navyše môžete využiť kompatibilné príslušenstvo pre modely Dell Latitude radu E.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM77 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics 3000, pri niektorých modeloch s procesormi Core i3 alebo Intel HD Graphics 4000 pri modeloch vyšších. K dispozícii je aj variant s grafickou kartou nVidia NVS 5200M s 1GB pamäte GDDR5. Vďaka displeju o veľkosti 15,6" majú notebooky rozmery 38,4cm x 3,4 cm x 25,8cm a vážia 2,44kg aj s batériou. Displej s antireflexnou vrstvou ponúka rozlíšenie 1366x768 až 1920x1080, a to podľa príslušného modelu.

Ak je pre vaše účely rad E6530 nedostačujúce, môžete sa pozrieť po nasledujúce generácii Dell Latitude E6540. Zaujímať by vás mohol tiež tento model s displejom s veľkosťou 14", Dell Latitude E6430. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálných stránkach výrobca.

Viac

Video