Dell Latitude E6530

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo info@technimax.sk, ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Latitude E6530 sú špecifické svojou efektivitou a kvalitným dielenským spracovaním. Šasi je chránené prevedením Tri-Metal, testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G. Pevný disk je vybavený gumovou izoláciou, ktorá poskytuje ochranu pred vibráciami a chráni tak Vaše dáta. Zabudované čidlo voľného pádu navyše ochráni Váš disk v prípade, že notebook spadne. Rohy sú chránené horčíkovou zliatinou a vďaka rozšíreným možnostiam vzdialenej správy batérie a systému BIOS je uľahčená správa vo firemnom prostredí.

Podrobnejšie informácie nájdete v našej recenzii firemného notebooku Dell Latitude E6530.

Rad notebookov E 6530 sa môže pochváliť aj minimalizovanou spotrebou, a to vďaka efektívnemu zdroju napájania a riadeniu spotreby Dell Battery Management Utility. Technológia Express Charge potom zabezpečí dobitie batérie notebooku na 80% už približne za hodinu a USB Powershare umožňuje nabíjanie rôznych zariadení z USB portu, aj keď je notebook v režime spánku. Pre efektivitu práce navyše môžete využiť kompatibilné príslušenstvo pre modely Dell Latitude radu E.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Mobile Intel QM77 Express a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i3Intel Core i7. O vykresľovanie obrazu sa stará grafický čip Intel HD Graphics 3000, pri niektorých modeloch s procesormi Core i3 alebo Intel HD Graphics 4000 pri modeloch vyšších. K dispozícii je aj variant s grafickou kartou nVidia NVS 5200M s 1GB pamäte GDDR5. Vďaka displeju o veľkosti 15,6" majú notebooky rozmery 38,4cm x 3,4 cm x 25,8cm a vážia 2,44kg aj s batériou. Displej s antireflexnou vrstvou ponúka rozlíšenie 1366x768 až 1920x1080, a to podľa príslušného modelu.

Ak je pre Vaše účely rad E6530 až príliš drahý, môžete sa pozrieť po lacnejšom notebooku predchádzajúcej generácie Dell Latitude E6520. Zaujímať by Vás mohol tiež tento model s displejom s veľkosťou 14", Dell Latitude E6430. Ďalšie kvalitné refurbished notebooky nájdete v sekcii refurbished notebooky.

Viac informácií nájdete na oficiálných stránkach výrobca.

Viac

Video