Dell Latitude 7400

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebook Dell Latitude 7400 je vhodný na každodenné použitie v kancelárii aj na cestách. Spoľahlivosť vyššieho radu svetoznámej značky neponecháva miesto pochybnostiam, že ide o profesionálny business notebook, na ktorý sa môžete dlhodobo spoľahnúť.

Dell Latitude 7400 je kompaktný 14" notebook s 8. generáciou Intel Core procesorov, ktoré podporujú najnovšie Windows 11. Stretnúť sa môžeme so štvorjadrovým prevedením nízkonapäťových variantov Core i5 a i7. Operačná pamäť typu DDR4 môže dosahovať kapacitu až 32 GB. Ako dátové úložisko slúži už výhradne malé M.2 SSD s rýchlym rozhraním NVMe. Displej s uhlopriečkou 14" ponúka spravidla Full HD rozlíšenie, aj keď výnimočne sa môžeme stretnúť aj s nižším HD. K dispozícii sú aj varianty s dotykovým displejom. Konektorová výbava o niečo ustúpila, pretože sa zrejme počíta s využitím USB-C dokovacej stanice. Na samotnom notebooku tak nájdeme iba 2 USB, 1 USB-C, HDMI a audio jack. Chýba ale klasický LAN konektor RJ-45.

Ak je pre vaše účely rad Latitude 7400 až zbytočne výkonný, mohol by vás zaujať predchádzajúce generácie, Dell Latitude 7490. K dispozícii je tiež ešte lacnejší 12,5" model Dell Latitude 7280. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video