Dell Latitude 7490

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebook Dell Latitude 7490 je najvyššou triedou business notebookov Dell. Má uhlopriečku 14", vďaka ktorej je možné na notebooku pohodlne pracovať aj bez pripojených externých monitorov. Jeho hmotnosť je len 1,4 kg, takže ani časté prenášanie nebude problém. Spoľahnúť sa môžeme na prémiovej šasi z vybraných zliatin, vďaka čomu je Latitude 7490 nadštandardne odolný a dobre vyzerá.

Vnútri notebooku môžeme nájsť procesor 7. alebo 8. generácie, preto je pri výbere potrebné dbať na zvýšenú pozornosť. U nás v parametroch vždy nájdete ako presné označenie procesora, tak aj jeho generáciu. Tu je to obzvlášť dôležité, pretože pri prechode zo 7. na 8. generáciu sa mení aj štandardný počet jadier z 2 na 4. Ide teda o veľký rozdiel, ktorý je potrebné pri výbere zohľadniť. Pri variantoch s CPU 8. generácie je podporovaný aj najnovší Windows 11. Do notebooku je možné vložiť až 32 GB RAM DDR4, pre ktorú sú pripravené 2 sloty. Ako úložisko poslúži M.2 disk, ktorý môže byť aj v ultra rýchlom variante NVMe. 14" displej môže mať HD alebo častejšie už Full HD rozlíšenie. Z konektorov na notebooku nájdeme tri USB 3.1, jedno USB-C, HDMI a LAN.

Ak je pre vaše účely rad Latitude 7490 až zbytočne výkonný, môžete sa pozrieť po predchádzajúcej generácii, modelu Dell Latitude 7480. Zaujímať by vás ale mohol aj novší model, Dell Latitude 7400. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video