Dell Latitude 7280

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Ultrabook Dell Latitude 7280 patrí medzi najnovšie repasované notebooky. Displej s HD alebo FullHD rozlíšením má uhlopriečku 12,5", vďaka čomu celý ultrabook váži iba 1,2 kg. Procesor môže byť 6. alebo 7. generácie, RAM pamäť je typu DDR4 s kapacitou až 16 GB a disk býva zvyčajne M.2 NVMe. Ide teda o ultrabook, ktorého výkon si hravo poradí aj s náročnou kancelársku prác na viacero externých monitoroch. Viac monitorov pripojíte cez USB-C dokovaciu stanicu, ktorú si môžete prikúpiť cez náš konfigurátor. Ak potrebujete čo najmenšie notebook s čo najväčším výkonom, je pre vás Dell Latitude 7280 tým pravým.

Pokiaľ je pre vás model 7280 príliš drahý, môžete sa pozrieť na predchádzajúcu generáciu, Dell Latitude E7270. Zaujať by vás mohol aj 14" model predchádzajúcej generácie, Dell Latitude E5470. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Video