Repasované tablety

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Tablety všeobecne sú v povedomí ľudí skôr ako zariadenie pre občasných konzumentov obsahu, avšak to sa Dell snaží zmeniť. Preto tiež robí tablety inak - dáva do nich výkonné Intel Core procesory, veľké rýchle úložiská dát, robieva modely s veľkou uhlopriečkou displeja a hlavne s plnohodnotným operačným systémom Windows. Vďaka tomu ide o zariadenie určené pre prácu, na ktorom je možné aj pracovať, nielen konzumovať.

Ak nechcete platiť vysoké sumy za nový tablet, vyberte si u nás z repasovaných tabletov Dell. K 11" modelom Venue možno prikúpiť aj klávesnicu, a to buď pevnou s integrovanou druhou batériou alebo mäkkou v coveru slúžiace zároveň ako kryt displeja. V kombinácii s plnohodnotným OS Windows tak repasované tablety Dell ľahko nahradí notebook či ultrabook.