HP LaserJet P4014

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Veľkokapacitná tlačiareň HP LaserJet P4014 si kladie za cieľ uľahčiť prácu v kancelárii. Možnosť sieťovej tlače je vo firme v podstate nevyhnutnosťou a pre väčšie kancelárie je jedna veľká zdieľaná tlačiareň čo do údržby a využitia priestoru značne efektívnejšia, než keby mal každý k svojmu počítaču pripojenú osobnú tlačiareň, v ktorej by si musel strážiť množstvo tonera a papiera. Vo variante DN potom tlačiareň ponúka aj automatickú obojstrannú tlač, vďaka ktorej je možné pri tlači rozsiahlych dokumentov ušetriť za papier a na stole nehromadiť hromady papierov

Vďaka prídavnému zásobníku potom nebudete musieť neustále dopĺňať ďalší papier, ale po vyčerpaní zásob z prvého zásobníka začne tlačiareň automaticky čerpať zo zásobníka druhého. Prípadne môžete vložiť do každého zásobníka iný typ papiera au rôznych tlačových zostáv si vybrať, z ktorého zásobníka sa má čerpať.

Viac