HP LaserJet 5200

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Veľkokapacitná A3 tlačiareň HP LaserJet 5200 vám zaistí prehľadnú a kvalitnú tlač vo veľkom formáte. Ľahko si poradí s najrôznejšími typmi papiera a obálok o rôznej gramáži a dovolí vám tak vytvoriť projekt, ktorý práve potrebujete. Do firemnej siete tlačiareň ľahko pripojíte a nakonfigurujete pomocou rozhrania HP Web Jetadmin. Navrhnutá je pre naplnenie tlačových potrieb dvoch až desiatich užívateľov.

Ak hľadáte laserovú tlačiareň, ktorá si poradí s veľkým A3 formátom a pritom nezaberie zbytočne veľa miesta, HP LaserJet 5200 je tým vhodným a profesionálnym riešením. Zvládne vytlačiť až 35 strán za minútu, rozlíšenie ponúka až 1200x1200 a pamäť RAM možno rozšíriť až na 512 MB. Hlavne ide ale o preverený a spoľahlivý model, ktorý jednoducho a bez zbytočných komplikácií zvládne to, na čo je určený.

Pokiaľ na veľký formát A3 tlačiť nepotrebujete, mohla by pre vás byť vhodnejšia iná z repasované veľkokapacitných tlačiarní HP. K tlači v menších objemoch sú vám k dispozícii osobné laserové tlačiarne HP .

Viac