Dell Precision M6500

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Notebooky Dell Precision M6500 sú robustné a spoľahlivé stroje, zamerané na vysoký výkon pre najnáročnejších užívateľov. Ak potrebujete mobilnú stanicu s dostatočným výkonom a pracovnou plochou pohodlnej veľkosti, je tento rad určený práve pre Vás. Výkon stroja je optimalizovaný podľa požiadaviek profesionálnych softvérových produktov zameraných na dizajn, animovanie, modelovanie a architektonické projektovanie. Modely Dell Precision M6500 sú naviac kompatibilné s príslušenstvom pre modely Dell Latitude série E.

Notebooky sú dodávané s chipsetom Intel PM55 a viacjadrovým procesorom radu Intel Core i7, a to dokonca aj vo verzii Quad Extreme Edition. O vykresľovanie obrazu sa stará jedna z výkonných grafických kariet NVIDIA Quadro s až 2GB vlastnej pamäte alebo ATI FirePro M7820 s 1GB DDR5 pamäte. Vďaka displeju o veľkosti 17" majú notebooky rozmery 39,3cm x 3,4 cm x 28cm a na svoju výbavu vážia prijateľných 3,8kg aj s batériou. Displej ponúka rozlíšenie 1440x900 alebo 1920x1200, a to podľa konkrétneho modelu. Zariadenie je vybavené tiež optickým DVD, prípadne Blu-ray mechanikou, potrebnou bezdrôtovou konektivitou a radom konektorov.

Ak je pre Vaše účely rad M6500 príliš nákladný, môžete sa pozrieť po lacnejšom notebooku predchádzajúcej generácie, modelu Dell Precision M6400. Zaujímať by Vás mohol tiež model s displejom s veľkosťou 15,6", Dell Precision M4500. Ďalšie kvalitné repasované notebooky nájdete v sekcii repasované notebooky.

Viac informácií v anglickom jazyku nájdete na oficiálných stránkach výrobcu.

Viac