Dell Precision 7720

Danému výberu nezodpovedá žiadný produkt.

Skúste si vybrať v katalógu.

Zabezpečiť pre vás tú správnu repasovanú techniku vo vysokej kvalite A+ a dostatočnom množstve je veľmi ťažká úloha. Na nákupe tovaru pre vás robím každý deň, a práve preto, že máme nasadenú latku kvality tak vysoko, sa teraz stalo, že je táto kategória produktov dočasne nedostupná.

Ak si nevyberiete, kontaktujte našu infolinku na čísle +421 901 777 277 alebo [email protected], ďakujeme.

Žiadne produkty

Mobilná pracovná stanica Dell Precision 7720 vám umožní spracovávať náročné CAD projekty a strihať videá aj na cestách či mimo kancelárie. Bytelné šasi tohto 17,3" notebooku je veľmi odolné a efektívne odvádza teplo z výkonných vnútorných komponentov.

V Precisione 7720 môžeme nájsť procesory 6. alebo 7. generácie, a to ako Core i7, tak aj mobilné varianty serverových Intel Xeon procesorov. Vo všetkých prípadoch ide o výkonné štvorjadrové CPU s veľkou cache pamäťou. Pamäť RAM typu DDR4 môže byť v prevedení ECC, teda Error Correction Code, vďaka čomu sú pri práci minimalizované chyby, ktoré by mohli spôsobiť pád systému. Podobne ako pri serveroch tu ide o maximálnu stabilitu systému využívajúceho vysoké kapacity pamätí. Precision 7720 ponúka 4 sloty pre operačnú pamäť s celkovou kapacitou až 64 GB. Notebook môže obsahovať 2 M.2 disky a klasický 2,5" disk, takže o nedostatok úložnej kapacity sa netreba obávať. Dedikovaná grafická karta býva profesionálna nVidia Quadro, a to maximálne až v modeli P5000 s 16 GB GDDR5 pamäťou. Veľký displej s uhlopriečkou 17,3" býva najčastejšie Full HD s technológiou IPS, ale stretnúť sa môžeme aj so 4K rozlíšením 3840x2160. Vďaka tomu je možné pohodlne pracovať aj keď práve nemáte prístup k externým monitorom. Po obvode notebooku nájdeme bohatú škálu konektorov, 4x USB, USB-C, HDMI, mini DisplayPort, RJ-45, audio a slot na pamäťové karty. Konektivitu je možné ďalej rozšíriť pomocou USB-C dokovacích staníc Dell WD19 alebo WD15.

Dell Precision 7720 vám zaistí spoľahlivé spracovanie tých najnáročnejších projektov bez zdržovania a zasekávania. Na bežnú kancelársku činnosť dobre poslúžia aj lacnejšie notebooky, ktoré nájdete v našej sekcii repasovaných notebookov.